• Šobrīd

  weather img

  Rīga +14°C

  Imunitāte ir tik svarīga

  Izludināts atklātais konkurss uz Dailes teātra direktora amatu ar algu 3801 eiro apmērā

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  1. novembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA
  Kultūras ministrija (KM) ir izsludinājusi atklātu konkursu uz valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību (VSIA) Dailes teātris valdes locekļa amatu, paredzot likumdošanā noteikto mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas 3801 eiro apmērā.

  Dailes teātra vadītāja pienākumus līdz jauna teātra vadītāja atrašanai turpina pildīt līdzšinējais tā valdes loceklis Andris Vītols.

  Pretendenti pieteikumus aicināti KM iesniegt mēneša laikā – līdz š.g. 2. decembrim.

  Pretendentiem izvirzītās prasības ir nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē, kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā (iegūta pēdējo 7 gadu laikā), teicamas latviešu valodas un vismaz divu svešvalodu (t.sk. angļu valodas) zināšanas, zināšanas un izpratne par kultūras nozari (īpaši teātra nozari) un valsts kapitālsabiedrības darbību, vadību, arī finanšu vadību, labas sadarbības un komunikācijas prasmes, stratēģiskas plānošanas, labas darba organizācijas un vadības prasmes, kā arī orientācija uz rezultātu sasniegšanu.

  Līdz ar citiem dokumentiem Dailes teātra valdes locekļa amata pretendentiem būs jāiesniedz teātra trīs gadu darbības izvērtējums un turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

  Iesniegtos pieteikumus Dailes teātra valdes locekļa amatam izvērtēs speciāli izveidota nominācijas komisija. Tās priekšsēdētāja pienākumus pilda KM valsts sekretāre Dace Vilsone, komisijas priekšsēdētāja vietnieces – KM Kultūrpolitikas departamenta Nozaru politikas nodaļas vadītāja Iluta Treija, komisijas locekļu uzdevumus – VSIA Jaunais Rīgas teātris valdes locekle Gundega Palma, Pārresoru koordinācijas centra (PKC) kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultante Kristīne Priede. Kā neatkarīga eksperte komisijas darbā pieaicināta biedrības Latvijas Jaunā teātra institūts valdes locekle, Latvijas Kultūras akadēmijas asociētā profesore Zane Kreicberga.

   

   

  Veselība - Stiprini imunitāti!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+