Koku horoskops. Decembris

Horoskopi
Liena Britāne
Liena Britāne
1. decembris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Freepik
Koki esot saistīti ar kosmiskiem spēkiem un tāpēc arī ar cilvēku likteņiem. Vērtējot planētu ietekmi, katram zodiaka apļa periodam ir izvēlēts savs koks – aizbildnis ar savu pozitīvo starojumu.

APSE

  • 1.–10. decembris

Šai laikā dzimušie ir emocionāli cilvēki. Enerģijas viņiem netrūkst, taču dažkārt viņi to savas trauksmainās dabas dēļ aizvirza sānceļos, sākot vienlaikus darīt neskaitāmas lietas un aizmirstot par tobrīd galveno.

Nepatīk pakļauties un ieklausītos citu padomus, grib visu izmēģināt uz savas ādas. Ja gadās apdedzināt pirkstus vai ar grābekļa kātu dabūt pa pieri, pārdzīvo smagi un gaida mīļu uzmundrinājumu no malas.

Komplimenti un uzslavas Apsēm palīdz saprast savu nozīmību un varēšanu. Kad tiek uz veiksmes viļņa, prot pārliecināt apkārtējos gan par savu ideju, gan par kopīgi veicamajiem uzdevumiem. Ne vienmēr prot rēķināties ar tuvākajiem, taču tas nenozīmē, ka viņus mazāk mīl. Ja iemācās kontrolēt savu laiku un emocijas, kā arī izvēlēties prioritātes, var gūt panākumus gan zinātnē, gan biznesā. Mājās mēdz paslinkot, taču, kad ķeras pie kārtības ieviešanas, visu izdara perfekti.

Prot ap sevi radīt omulīgu siltumu, uzmanīgi rūpējas par mīļajiem, taču, murrājot kā kaķis, labprāt izbauda arī citu rūpes par sevi. 

SAUSSERDIS

  • 11.–20. decembris

Pixabay
Pixabay

Trauksmainie decembra vidusdaļas ļaudis ir enerģiski un talantīgi, taču ne vienmēr prot pareizi izmantot savus enerģijas krājumus. Sausserža brīvdomātāja garu ne vienmēr saprot tie, kas ir kopā ar viņu, taču mīl un apbrīno jebkurā gadījumā. Viņiem mēdz pārmest individuālismu, taču tieši tas palīdz paveikt vairāk un labāk.

Pareizi koncentrējot spēkus, var uzkāpt visaugstākajā kalnā un pārvarēt viskrāčainākās upes līkumus.

Ja gadās paklupt, raud un brūces dziedē vienatnē, lai pēc tam parādītos sabiedrībā ar smaidu uz lūpām. Pats zina, ka ne visiem tīkama viņa spītība, tāpēc attiecībās ar mīļajiem ļoti cenšas sevi kontrolēt.

Savai mājai izvēlas oriģinālas lietas un iegādājas tās pēc principa: mazāk ir labāk. Arī dārzam iegādājas augus, par kuriem citi brīnās un sajūsminās. Savus zaļos pirkstiņus izmanto, lai pārsteigtu apkārtējos ar garšaugu un eksotisko telpaugu kolekcijām. Organizēti rūpējas par savu fizisko formu un arī tuviniekus iesaista sportiskās aktivitātēs. Attiecībās ar mīļoto Sausserdis ir romantisks un uzticams.

EIKALIPTS

  • 21.–31. decembris

Šie ekstravagantie ļaudis ir cēlsirdīgi un līdzsvaroti. Arī citiem tīkams viņu nosvērtais raksturs. Pat tie, kas arvien kaut kur traucas, Eikaliptu tuvumā kļūst mierīgāki un pieklusinātāki. Tā kā Eikaliptu jūtu pasaule ir ļoti dziļa, savu jūtu bagāžu viņi ļoti labprāt papildina mežos un pie dabas, rūpējoties par dzīvniekiem, ziemā barojot putnus, bet vasarā tos fotografējot. Dabas spēks papildina viņu pozitīvo enerģiju.

Citos visaugstāk Eikalipti vērtē taisnīgumu un labsirdību.

Ja jāsastopas ar meliem un agresiju, šie ļaudis jūtas nelaimīgi. Līdzsvaru viņi meklē vienatnē, kur neskumst, bet – tieši otrādi – atpūšas un bagātinās no mūzikas un grāmatām. Labprāt paši rada – vai nu skaistas lietas, vai tekstus, kas iedvesmo citus augstākiem lidojumiem. Ja uzņēmīgākiem cilvēkiem izdodas Eikaliptus ievilināt lielos projektos, viņi viegli kļūst par uzvarētājiem. Brīvajā laikā izvēlas nodarbes, kas visvairāk interesē pašu, tāpēc tuvie ļaudis var justies aizmirsti. Tomēr mīlestībā Eikalipti ir uzticami, bet rūpēs par ģimeni – pašaizliedzīgi.   

           

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+