Ķekavas dome bērnudārzos daļēji apmaksās ēdināšanu bērniem no daudzbērnu ģimenēm

Bērnudārzs
Ziņu aģentūra LETA
11. jūlijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay
Ķekavas novada pašvaldība turpmāk bērnudārzos daļēji apmaksās ēdināšanu arī piecgadniekiem un sešgadniekiem no daudzbērnu ģimenēm, aģentūru LETA informēja domes pārstāve Vineta Vītoliņa.

Proti, dome lēmusi no šī gada 1.septembra apmaksāt ēdināšanas izmaksas bērnudārzos viena eiro apmērā par dienu katram piecgadniekam un sešgadniekam no daudzbērnu ģimenēm.

Šo piemaksu pašvaldība segs katram obligātās pirmsskolas izglītības sagatavošanas vecuma bērnam no daudzbērnu ģimenēm bez ģimenes materiālā stāvokļa izvērtējuma, ja ģimenes dzīvesvieta ir deklarēta vienā adresē un tiek apgūta licencēta obligātā piecgadnieku un sešgadnieku izglītības programma pašvaldības vai privātajos bērnudārzos.

Šogad šim atbalstam pašvaldība atvēlēs aptuveni 10 000 eiro.

Tāpat arī nākamajā mācību gadā pašvaldība finansēs piemaksu 1., 2., 3. un 4.klases audzēkņiem 0,19 eiro apmērā dienā vienam izglītojamam, 5. un 6.klases un audzēkņiem paredzot 1,61 eiro dienā vienam izglītojamam, kā arī 7.-9.klases audzēkņiem no daudzbērnu ģimenēm, paredzot 1,61 eiro dienā vienam izglītojamam,

5.,6.klašu audzēkņiem, kā arī 7., un 9.klašu audzēkņiem no daudzbērnu ģimenēm pabalsts tiks nodrošināts bez ģimeņu materiālā stāvokļa izvērtējuma.

Kopumā pašvaldības 2019.gada budžetā brīvpusdienu nodrošināšanai atvēlēti gandrīz 560 000 eiro, no kuriem papildus valsts dotācijai pašvaldības finansējums ir 250 000 eiro.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+