Kāzu kleitu šuvēja Inga Ezergale: Es negribu aizbraukt uz ārzemēm, jo visu varu izdarīt no Latvijas

Šuvēja
Ievas Stāsti
30. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Dainis Kārkluvalks un no personiskā arhīva
Pirms 12 gadiem laidzeniece INGA EZERGALE izdomāja, ka, esot mājās ar mazajiem, varētu piepelnīties ar pašas šūtām kāzu kleitām. Šūšanu viņa nebija mācījusies, arī nevienu kāzu kleitu iepriekš netika šuvusi, taču juta spēcīgu paļāvību. Tagad Ingas krāšņās kleitas piedalās vērienīgās modes skatēs un priecē līgavas ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

No šodienas skatpunkta piecu bērnu mammas un kāzu kleitu šuvējas Ingas Ezergales ceļš varētu izskatīties ļoti likumsakarīgs un secīgs, taču pirms divpadsmit gadiem tā, visticamāk, nešķita.

Tolaik Inga bija trīs bērnu mamma, kura pirms abu jaunāko ķiparu piedzimšanas strādāja par bārmeni vietējā kafejnīcā Laidzē, padsmit kilometru no Talsiem. Ar šūšanu viņa bija saistīta tikai vaļasprieka līmenī, tādēļ ideja par kāzu kleitām apkārtējiem varēja šķist, maigi sakot, drosmīga.

Tagad Inga ir ļoti pieprasīta talantīga šuvēja, kuras meistardarbi jau kādu laiku gozējas starmešu gaismās ar nosaukumu Inga Ezergale Design un ir pamanīti arī ārpus Latvijas. Taču kāzu kleitas joprojām top turpat, kur viss sākās, – viņas dzimtajās mājās Laidzē. Šķiet, arī Inga joprojām ir tā pati sieviete – apveltīta ar cilvēcisku siltumu un drosmīgu ļaušanos dzīvei.

Intervijas turpinājums:

Nākamā lapa

Nākamais: Sava kāzu kleita vēl nav izsapņota

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs