• JAUNA GRĀMATA: izdevniecība Satori izdod Mīlestības grāmatu

  Grāmatas
  11. decembris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Mīlestības grāmata
  Foto: Publicitātes foto
  Mīlestības grāmata
  Interneta žurnāls Satori izdevis Mīlestības grāmatu, kurā apkopoti mūsdienu latviešu autoru stāsti, esejas, dzejoļi un atdzejojumi par mīlestību.

  Mūsdienu literatūrā un mākslā mīlestība nereti tiek uzskatīta par banālu un nenopietnu tēmu, par kuru viss jau pateikts. Šī grāmata ir pierādījums pretējam – par mīlestību ir iespējams rakstīt arī mūsdienās, taču godīgums un atklātība prasa daudz drosmes.

  «Mīlestības grāmatā» lasāmi gan jau zināmu, gan jaunu mūsdienu autoru teksti, kas tapuši speciāli šim izdevumam. Tie runā par dažādām mīlestības formām – draudzību, attiecībām, mīlestību pret bērnu, Dievu. Starp grāmatas autoriem ir Svens Kuzmins, Daina Tabūna, Artis Ostups, Edvīns Raups, Aksels Hiršs, Marija Luīze Meļķe un citi. Izdevumā kopā lasāmi 21 autora teksti.

  «Mīlestības grāmatas» atklāšana notiks ar tiešsaistes lasījumiem 16. decembrī plkst. 19.00, kur uzstāsies vairāki grāmatas autori. Lasījumi būs skatāmi www.satori.lv, kā arī «Satori» facebook lapā.

  Daļa grāmatas tekstu tapa šī gada vasarā «Satori» autoru radošajā nometnē Padures muižā, kur rakstnieki sešu dienu garumā trīs meistardarbnīcās strādāja pie jauniem tekstiem. Izdevuma tapšanā jāpateicas par atbalstu arī Valsts kultūrkapitāla fondam un Kuldīgas domei.

  «Cinisma laikmets ir beidzies. Tā vietā nākusi jaunā sirsnība. Un arī tad, ja mani kāds tāpēc sauks par naivu romantiķi, es dzīvē neesmu iepazinis neko svarīgāku par mīlestību. Man šī grāmata ir sniegusi daudz prieka. Ceru, ka to jutīsiet arī jūs,» raksta galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners.

  Vāka ilustrāciju zīmēja mākslinieks Didzis Upens, bet vizuālo veidolu radīja dizainers Aleksejs Muraško.

  Grāmatu iespējams iegādāties grāmatnīcās «Jānis Roze», «Valters un Rapa», «Mr.Page».

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē