JAUNA GRĀMATA: izdevniecība Satori izdod Mīlestības grāmatu

Grāmatas
11. decembris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Mīlestības grāmata
Foto: Publicitātes foto
Mīlestības grāmata
Interneta žurnāls Satori izdevis Mīlestības grāmatu, kurā apkopoti mūsdienu latviešu autoru stāsti, esejas, dzejoļi un atdzejojumi par mīlestību.

Mūsdienu literatūrā un mākslā mīlestība nereti tiek uzskatīta par banālu un nenopietnu tēmu, par kuru viss jau pateikts. Šī grāmata ir pierādījums pretējam – par mīlestību ir iespējams rakstīt arī mūsdienās, taču godīgums un atklātība prasa daudz drosmes.

«Mīlestības grāmatā» lasāmi gan jau zināmu, gan jaunu mūsdienu autoru teksti, kas tapuši speciāli šim izdevumam. Tie runā par dažādām mīlestības formām – draudzību, attiecībām, mīlestību pret bērnu, Dievu. Starp grāmatas autoriem ir Svens Kuzmins, Daina Tabūna, Artis Ostups, Edvīns Raups, Aksels Hiršs, Marija Luīze Meļķe un citi. Izdevumā kopā lasāmi 21 autora teksti.

«Mīlestības grāmatas» atklāšana notiks ar tiešsaistes lasījumiem 16. decembrī plkst. 19.00, kur uzstāsies vairāki grāmatas autori. Lasījumi būs skatāmi www.satori.lv, kā arī «Satori» facebook lapā.

Daļa grāmatas tekstu tapa šī gada vasarā «Satori» autoru radošajā nometnē Padures muižā, kur rakstnieki sešu dienu garumā trīs meistardarbnīcās strādāja pie jauniem tekstiem. Izdevuma tapšanā jāpateicas par atbalstu arī Valsts kultūrkapitāla fondam un Kuldīgas domei.

«Cinisma laikmets ir beidzies. Tā vietā nākusi jaunā sirsnība. Un arī tad, ja mani kāds tāpēc sauks par naivu romantiķi, es dzīvē neesmu iepazinis neko svarīgāku par mīlestību. Man šī grāmata ir sniegusi daudz prieka. Ceru, ka to jutīsiet arī jūs,» raksta galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners.

Vāka ilustrāciju zīmēja mākslinieks Didzis Upens, bet vizuālo veidolu radīja dizainers Aleksejs Muraško.

Grāmatu iespējams iegādāties grāmatnīcās «Jānis Roze», «Valters un Rapa», «Mr.Page».

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+