Mīlu divus — vai tā var būt?

Attiecības
Dace Rudzīte
14. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay

Viņš vai… viņš?

Arī vīriešiem, kurus tu mīli vienlaikus, šī situācija ir sarežģīta. Vīrs vai partneris jūt, ka attiecībās kaut kas nav īsti labi, bet ir daudz neskaidrību. Vai viņš zina par tavām jūtām, un vai viņam vispār tas ir jāzina?

Reizēm jūtas, piemēram, pret kolēģi šķiet tik spilgtas, tik dārgas, un tad gribas to izteikt arī viņam. Vai to darīt? Ar kādu mērķi? Lai tad viņš domā, ko darīt!

Bet vispirms tomēr ir jautājums – ko darīt tev? Jūtas darbā vispār ir slidena lieta: ja sākat viens otram izrādīt savas emocijas, tas maina ļoti daudz. No darba attiecībām tās kļūst par personīgām, un tad vienmēr ir jāpatur prātā, ka vienam var nākties iet projām.

Reizēm otrs mīlestības objekts var likt tev izlemt: vai nu es, vai šķiramies! Dzīvē nereti gadās situācijas, kad sieviete izšķiras, bet vīrietis nemaz pie viņas vairs tā neraujas, jo izrādās, ka svarīgāk viņam bija iegūt viņu vai pieturēt kā grūti aizsniedzamu kārumu. Tāpēc nekad nevar zināt, kas dzīvē notiks, ja izšķirsies ar pirmo un steigsies pie otrā, kurš bieži vien ir tikai tava fantāzija.

Reizēm vienā vīrietī ir vienas brīnišķīgas īpašības, otrā – pavisam citas, un tikai abi kopā viņi veido tavu ideālo vīrieti.

Bet realitātē viņa nemaz nav. Tāpēc iemīlēšanās stadijā, kurā otru parasti idealizē, vispār nevajadzētu pieņemt nekādus lēmumus. Tu viņā redzēsi tikai to, ko gribi saskatīt, un šim tēlam būs maz sakara ar reālo cilvēku.

Raksta turpinājums:

Nākamā lapa

5/6Viņš vai… viņš?

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs