Mīlu divus — vai tā var būt?

Attiecības
Dace Rudzīte
14. oktobris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay

Distances mīlestība

Mīlēt divus var dažādi. Tā var būt distances mīlestība, kad jums nav nekādu reālu attiecību un tu viņus abus mīli pa gabalu. Tu vari mīlēt plakāta, grāmatas vai seriāla varoni, aktieri, dziedātāju, draudzenes vīru vai priekšnieku. Viņš ir pa gabalu, tu viņu klusībā mīli un vienlaikus vari mīlēt vēl kādu. Tas ir sapnis, un, lai gan zināmā mērā grūti izturams, tava vajadzība mīlēt un tikt mīlētai kaut vai fantāzijās, tomēr tiek piepildīta.

Ja iepriekš tev bijusi bēdīga un sāpīga attiecību pieredze, tas ir veids, kā tu pielāgojies šo situāciju risināt, – atrodi drošus piesaistes objektus, kas ir nereāli, bet viņi ir droši ar to, ka nevar tevi pamest.

Šāds vīrietis nevar tevi pamest, jo attiecību jau nav! Tu vari mīlēt vairākus, bet ne ar vienu nebūt attiecībās. Tu pat vari būt ar viņiem attiecībās, bet, nenofokusējoties un neizdarot izvēli par labu vienam, tu tādējādi vari risināt savas bailes. Jo nav jāuzņemas atbildība un nav jāizdara izvēles. Tev tiek dots laiks, varbūt tu neapzināti gaidi, ka vīrieši kaut ko izlems, vai arī – dzīve rādīs. Neko jau tā nerādīs. Ja tu kaut ko nedari, tad ar tevi kāds ko izdara. Tas ir tāds bēgšanas veids no grūtām situācijām, kuras nevari atrisināt.

Raksta turpinājums:

Nākamā lapa

3/6Distances mīlestība

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs