• Šobrīd

  weather img

  Rīga +18°C

  Viss Tavas ādas skaistumam un veselībai!
  Myskin logo

  Dziednieks Normunds Rozenšteins: Sekss ir galvenais dzinējspēks dzīvē

  Sekss
  Kaija Zemberga
  18. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Foto no izdevniecības Santa Žurnāls arhīva
  Dziednieks Normunds Rozenšteins dziedina ne tikai slimības, pie viņa nāk lāpīt arī attiecības un salauztu sirdi. Kāda ir dziednieka laimīgu attiecību kardiogramma?

  Iekāre ir jālolo

  «Man kādreiz ir kauns par vīriešiem – viņiem ir blakus brīnišķīgas sievietes, kas ir nolikušas savu dzīvi viņiem pie kājām, bet viņi aiziet pie citas. Tas liecina par pārliecības trūkumu par sevi. Ja sievietei nav izdevušās vairākas laulības un viņa ir pārliecināta, ka nākamās noteikti būs veiksmīgas, tad tādas tās arī būs, īpaši, ja viņa strādā ar sevi, maina sevi, nevis cenšas nosodīt, pārveidot otru.  

  Viens no galvenajiem attiecību stūrakmeņiem ir sekss. Sievietes būtība ir saņemt un gūt baudu, bet vīrieša uzdevums ir sniegt baudu, apmierinātību mīļotajai. Sieviete nav sieviete, ja nav izbaudījusi orgasmu, īpaši nozīmīgi tas ir bērna ieņemšanas brīdī. Kādi var izaugt inkubatora bērni? Bērns no ieņemšanas brīža visu saprot, jūt. No tā, kā viņš ir ieņemts – mīlestībā, bailēs, nejauši –, var būt atkarīga visa viņa dzīve. Bērns, atrodoties mātes ķermenī, par viņu zina vairāk, nekā viņa pati par sevi. Bērns saprot, vai ir vēlams vai ne. Sekss ir galvenais dzinējspēks dzīvē. Tas ir cilvēka apziņā, no tā mēs esam radušies. Taču vārds sekss šobrīd ir ļoti nonivelēts, to lieto visās dzīves situācijās. Man attiecībās pieņemamāks termins ir mīlēšanās.

  Sievietes bieži vien sūdzas, ka ir seksuāli neapmierinātas, taču daiļās būtnes baudas piepildījums patiesībā ir viņas pašas, nevis vīrieša rokās.

  Arī stiprais dzimums bieži vien intīmās attiecībās ir neapmierināts, kaut gan seksuālā enerģija vīrietim ir vajadzīga biznesā, tā ir nepieciešama, lai viņš varētu pelnīt un nodrošināt ģimeni, apdāvināt un pārsteigt savu sievieti. Vīrieši treknajos gados pat ņēma bankā kredītu un mīļotajai pirka kažoku un citas dārgas dāvanas, lai pretī saņemtu seksuālo enerģiju. Kāpēc vīrieši neprec mīļākās? No mīļākās saņēmis seksuālo enerģiju, to realizējis darbā, viņš materiālā veidā to atnes mājās. Sieva ir apmierināta, bieži vien zina, ka vīram ir mīļākā, taču nevēlas neko mainīt, jo ģimenes uzņēmums plaukst. Vien jautājums – kāpēc sieva pati nevar dāvāt seksuālo enerģiju savam vīram? Šī problēma ir jāizrunā. Ja ir grūti par to runāt mājās, var konsultēties ar psihoterapeitu vai dziednieku. Un sieviete nedrīkst vainot sevi par to, ka vīrietim ir mīļākā.

  Attiecībās ir divi, un abi ir līdzdalībnieki mazajos laulības noziegumos.

  Sieviete un vīrietis savā apziņā ir ļoti atšķirīgi, tāpēc saka – vīrietis ir no Marsa, sieviete – no Veneras. Seksuālā enerģija viņus vieno. Ja nav saskaņas guļamistabā, trūkst pamata, uz kā būvēt ģimeni. Ja intīmajā dzīvē iestājusies neapmierinātība, jācenšas ienest krāsas guļamistabā, piešķilt dzirksteli. Var jau rakstīt grafiku, izrunāt, cik reižu mēnesī pāris nodosies gultas priekiem, taču attiecības no tā bojājas. Ja partneri grib sniegt baudu viens otram, nevar būt ierobežojumu, shēmu, šķēršļu, piemēram, PMS.

  Jo biežāk pāris mīlējas, jo attiecības stabilākas. Iekāre ir jālolo. Tas ir stereotips, ka mūža otrajā pusē seksualitāte mazinās. Tieši otrādi – sievietes kļūst atvērtākas un brīvākas, bet vīrieši apzinās, ka sagādāt sievietei prieku, apmierinājumu ir daudz lielāka bauda, nekā saņemt. Kad mācījos Politehniskajā institūtā, vienlaikus strādāju Ugunsdzēsības dienestā. Automašīnas vadītājs bija vīrs ar sirmu galvu, viņam bija ap septiņdesmit. Mēs, jaunieši, runājām par seksu, un viņš teica: «Ko jūs, jaunie, te spriedelējat, mana sieva gultā dunkā sānos – vecais, kas ir, nedēļu jau nav bijis…!»

  Tāpat kā katrā uzņēmumā vajadzētu veikt darbinieku apmierinātības, laimes novērtējumu, jo abpusēja cieņa un uzticēšanās vadītāju un darbinieku starpā ir panākumu atslēga, tāpat vēlams katram izvērtēt savas partnerattiecības. Ir jārunā vienam ar otru, nedrīkst noklusēt, rūgt neapmierinātībā. Un galvenais – vienmēr ir jāpasaka, kas patīk. Ja kaut ko nevar atrisināt tāpēc, ka otrs atsakās kaut ko mainīt, ir jāiet uz konfliktu. Ir jāizreaģē ilūzija, ka viss ir kārtībā. Sevis dēļ. Lai saprastu izjūtas, kas rodas pēc konflikta, izprastu, ko darīt – lāpīt vai plēst tālāk attiecības, samierināties vai risināt, palikt kopā vai šķirties. Paliekot neziņā, nesaprastam, neatrisinātā, neizreaģētā problēma izlīdīs laukā visnegaidītākajā situācijā.

  Attiecībās pats svarīgākais esmu es, pēc tam partneris, tikai pēc tam bērni, darbs un vecāki. Es katram novēlu iemīlēt sevi un justies laimīgam katru dienu.»

  Visu rakstu lasi žurnāla Ievas Stāsti specizdevumā Mīlas Maģija, kurš tirdzniecībā pieejams no 18. maija.

  • Ko attiecībās vēlas sieviete un ko vēlas vīrietis
  • Bioenerģētiķis Andžejs Reiters: “Mūsu laikmetā ir maz īstu attiecību, lielākā daļa – karmisku sāpju.”
  • Numeroloģijas metode, ar kuras palīdzību nosaka pāra stiprās un vājās puses
  • Pāru saderība pēc dzīves cikliem
  • Dziednieks Normunds Rozenšteins: “Viens no attiecību stūrakmeņiem ir sekss.”
  • Maģiskas viltības izredzētā pievilināšanai
  • Kristāli, kas palīdz piesaistīt un nosargāt sirds bruņinieku  
  • Bezlaulības vainaga lāsts
  • Kā iekārtot telpas, lai mājoklī ienāk mīlestība
  • Attiecību prognoze pusgadam
  • Zvaigžņu ceļvedis guļamistabā
  Mīlas Maģija

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+