• Ātrais padoms: kā izveidot ideālu uzacu formu

  Ātrais padoms
  Santa.lv
  Santa.lv
  3. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Roman Samborskyi/Shutterstock.com
  Ar laiku uzacu forma un tonis kļūst mazāk izteiksmīgi. Taču pareizi veidotām uzacīm ir liela nozīme, jo tās piešķir sejai raksturu, bet vaibstiem – vitalitāti.
  • Sākums. Pieliec zīmuli (šauru otas kātu) pie nāss un gar acs iekšējo kaktiņu uz augšu precizē uzacs sākumu, iezīmējot punktiņu ar zīmuli. 
  • Augstākais punkts. Skatoties taisni uz priekšu, pieliec zīmuli pie nāss un gar acs ārējo varavīksnenes daļu uz augšu viegli iepunktē uzacs lūzuma vietu – uzacu loka augstāko punktu.
  • Beigu punkts. Novieto zīmuli pie nāss gar acs ārējo kaktiņu. Atzīmē punktu vietā, kur tas šķērso uzacu matiņus. Tas nedrīkst būt zemāk par uzacs sākuma punktu, citādi seja izskatīsies bēdīga.
  • Veido formu. Ar kosmētikas līdzekli savieno visus trīs iepriekš atrastos punktus, izveidojot uzacs formu. Kosmētika pielabo uzacu formas nepilnības un ļauj mainīt uzacu toni, padarot tās spilgtākas, vai pieskaņot matu krāsai. Uzacu sākums – galviņa ir mazliet paplašināta, tā nav pārāk blīva, to nevajag spilgti krāsot. Uzacu vidusdaļa jeb ķermenītis – visvairāk krāsotā daļa. Uzacu astīte – plāna, spilgti krāsota daļa.

  Ja nepieciešams uzacis koriģēt

  Tam ir vajadzīga pincete, spogulis, smalka ķemmīte, zīmulis un labs apgaismojums. Iezīmē uzacu formu, tad, ik pa brīdim ķemmējot uzacis, ar pinceti pa vienam vien izrausti liekos matiņus. Necel uz augšu degunu, tā vari izraustīt vairāk, nekā vajadzīgs. Labāk to darīt dilstošā Mēnesī. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē