• Šobrīd

  weather img

  Rīga +16°C Skaidrs, D/DR vējš, 3.09 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Astroloģiskā videoprognoze jūlijam: Gaidāms sarežģīts mēnesis

  Astroloģija
  Santa.lv
  Santa.lv
  1. jūlijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Jūlija prognozi veidojusi astroloģe ar 25 gadu pieredzi, mācību centra «Saskarsme» vadītāja Ingūna Zeltiņa.

  «Salīdzinot ar jūniju, jūlijs būs sarežģīts. Galvenais šajā mēnesī ir darboties jeb ieguldīt, lai tas mums vēlāk nestu augļus. Enerģija mums tiks dota. Ja to neizlietosim, enerģijas pārpalikumi radīs konfliktus ar apkārtējo pasauli. Lai mazinātu no tiem radušos spriedzi, varam palielināt fizisko slodzi: iet uz sporta zāli, braukt ar velosipēdu, daudz staigāt, skriet un peldēt, jogot, kā arī piekopt garīgās prakses. Varam pastiprināt kontaktu ar zemi jeb būt tuvāk dabai, kā arī veikt dažādas attīrīšanās procedūras mājās,» teic astroloģe.

  Konfliktsituācijas uzjundīs attiecībās ar ģimeni un darba kolēģiem, taču tās lielākoties būs jūtamas līdz jūlija vidum, mēneša beigās tām pakāpeniski mazinoties. Iespējams, cilvēki nevēlēsies piekāpties un būs noskaņoti uz sevis pierādīšanu un principialitāti. Šo iemeslu dēļ ieteicams nestrīdēties un spriedzes brīžos atkāpties. 

  Šis būs ļoti labs mēnesis individuāla un radoša rakstura darbam. Prāta dinamika būs izteikti jūtama līdz 5. jūlijam.

  «Neptūns līdz mēneša vidum būs statisks. Tas ir saistīts ar visu radošo: mūziku, meditāciju, mīlestību un pieņemšanu. Tajā pašā laikā statiskais Neptūns var dot ieciklēšanos kaut kādā idejā, kas var izpausties fanātiskā pārņemtībā pār kaut ko. Ņemot vērā visu iepriekš minēto, būs grūti vienoties ar kādu viņa pārliecības vai idejas par kaut ko dēļ. Ieteicams neskart filozofiski-reliģiskus jautājumus.»

  13. jūlijā gaidāms saspringts pilnmēness, tāpēc trīs dienas pirms un pēc tā jutīsim emocionālu spriedzi un neapmierinātību.

  Venēra, mīlestības, talantu un harmonijas planēta, 18. jūlijā ieies Vēža zīmē, kļūstot ģimeniskākai, mierīgākai un emocionālākai, tam saistoties ar stabilitāti. 19. jūlijā Merkurs, bet 22. jūlijā Saule pāries Lauvas zīmē, kas ļoti noderēs pašrealizācijai, reklāmai un spējai sevi prezentēt.

  Sīkāka informācija pieejama video:

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+