Vai drīkst nosūtīt paciņu ar autobusu?

Jautājums&atbilde
Ievas Padomu Avīze
Lolita Lūse
5. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Meita ar ģimeni dzīvo Rīgā. Kad viņi atbrauc pie manis uz laukiem, šad tad kaut kas aizmirstas – citreiz bērna iemīļotā rotaļlieta, citreiz kāda jaka vai zābaki. Esmu šad un tad nesusi aizmirstās lietas uz autobusu, iedodu šoferim kādu eiro un lūdzu, lai viņš paņem paciņu – Rīgā meita būs pretī. Diemžēl nekad nevaru būt droša, šoferis paņems sūtījumu vai ne.

Nupat aizgāju uz autoostu, biju ielikusi kastē gan aizmirstās atslēgas, gan olas un dzeltenās plūmes, bet šoferis paciņu neveda, lai kā lūdzos. Teica: viņš nedrīkstot! Sakiet, kādi ir noteikumi: šoferiem ir jāņem šīs paciņas vai nav?

Atbilde:

Sabiedriskajā transportā bagāžu var pārvadāt arī bez pasažiera, ja vien pārvadātājs izvēlas nodrošināt šādu pakalpojumu. Pasažieriem, kuri vēlas nodot savu bagāžu autobusa šoferim pārvadāšanai, pirms tam būtu jāpārliecinās, vai konkrētais uzņēmums šādu pakalpojumu piedāvā, jo vairāki pārvadātāji Latvijā drošības apsvērumu dēļ to tomēr nedara. Autobusa vadītājam pirms šādas bagāžas pieņemšanas ir jāpārliecinās, vai tā neapdraud pasažierus un pašu autobusa vadītāju. Pārvadājot bagāžu bez pasažiera, par katru bagāžas vienību ir jāmaksā atsevišķi.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs