• Rīgas svētku laikā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

  Aktuāli
  Ziņu aģentūra LETA
  14. augusts, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Rīgas svētku laikā no 16. līdz 19. augustam vairākās pilsētas ielās tiks būtiski ierobežota satiksme, kā arī jau naktī uz 15. augustu tiks slēgta 11. novembra krastmala, informē Rīgas dome.

  Jau no trešdienas, 14. augusta, plkst. 22 līdz 19. augusta plkst. 12 tiks slēgta 11. novembra krastmala, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11. novembra krastmalai paralēlā iela posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei, un Bīskapa gātē. Kustība būs slēgta arī velorikšām, elektromobiļiem un zirgu pajūgiem.

  • No 16. augusta plkst. 9 līdz pirmdienas plkst. 20 satiksme tiks slēgta arī uz AB dambja.
  • No 14. augusta plkst. 22 līdz pirmdienas plkst.12 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.
  • No 14. augusta plkst.20 līdz pirmdienas plkst.12 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11. novembra krastmalai paralēlajā ielā posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei, un Bīskapa gātē.
  • No 16. augusta plkst.17 līdz svētdienas plkst. 21 apstāties un stāvēt tiks liegts Kaļķu ielā, posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam, Rīgas Tehniskās universitātes autostāvvietai. No sestdienas plkst. 7 līdz svētdienas plkst. 22 tas būs aizliegts arī Lucavsalas publiskajā autostāvvietā.

  Apstāties un stāvēt būs liegts arī citviet pilsētā.

  No 14. augusta ir ierobežota visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Vanšu tiltu un Akmens tiltu. Ierobežojumi būs spēkā līdz pirmdienas plkst. 20.

   

  Savukārt 16. augustā no plkst. 18.30 līdz plkst. 20.30 un 17. augustā no plkst. 11 līdz plkst. 18 tiks aizliegts atrasties un tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanālā, posmā no Rīgas Brīvostas ēkas līdz Latvijas Nacionālajam teātrim.

  18. augustā no plkst. 13 līdz plkst. 19 tiks aizliegts atrasties un tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanālā, posmā no Bastejkalna līdz Latvijas Nacionālajai operai, un no 17. augusta plkst. 21 līdz svētdienas plkst. 1 tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu.

  16. augustā, 17. augustā un 18. augustā plkst. 20 tiks ierobežota visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Vanšu tiltu un Andrejostu sacensību laikā. Turklāt 17. augustā no plkst. 11 līdz plkst. 14 un 18. augustā no plkst. 10.30 līdz plkst. 17 tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Mazās Daugavas akvatorijā pasākumu norises vietā.

  Pilsētā var tikt noteikti arī citi satiksmes ierobežojumi.

  Rīgas dome aicina ņemt vērā, ka Rīgas svētku laikā (16. – 18. augustā) tiks aizliegta velorikšu, alus velosipēdu un zirgu pajūgu satiksme Vecrīgas teritorijā un 11. novembra krastmalā.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē