Kur glabāt čekus, lai tie neizbalē?

Čeku loterija
IEVAS Padomu Avīze
7. oktobris

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Piedalos valsts rīkotajā čeku loterijā un uztraucos – ja nu kāds no maniem čekiem piedalīsies gada loterijā, tad kā es varu būt droša, ka viņš līdz tam neizbalēs?

Čekus noteikti nevajag nēsāt līdzi makā, burzīt, glabāt uz palodzes saulē, kur tie var izbalēt. Vislabāk čekus glabāt tumšā vietā, kādā mapē. Vēl labāk – katru čeku piespraust pie baltas lapas un ielikt dokumentu glabājamajā kabatiņā, starp papīra lapām, citu uz cita. Tā kā čeki netiek cilāti, burzīti, netiek gaismā, tie saglabājas gandrīz kā jauni.

Reizēm cilvēki sūdzas, ka par pirkumu izdotais čeks laika gaitā izbalē un sagādā problēmas saņemt garantiju. Ja čeks pazaudēts, izmests ārā un nav pierādījumu, ka prece iegādāta konkrētajā veikalā, pārdevējam tiešām ir visas tiesības garantiju atteikt.

Lasi citur

1 komentārs

Ausma Kocina
Arī tumšā vietā glabāti čeki izdziest.Pati saskāros ar to, ka man nepieņēma VID čeku par zobārstniecības pakalpojumiem ,jo bija izbalējis. VID atbilde - vajadzēja ieskenēt, vai nokopēt un saglabāt kopiju!!!! Atbildīgs nez kāpēc atkal parastais cilvēks, nevis firma kas izsniedz čeku!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs