10. septembris, 2019
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas ūdens motosportiste Ieva Millere (Motorsport77) atkārtojusi pērnā gada panākumu un Eiropas čempionāta noslēguma posmā, kas risinājās Jedovnicē, Čehijā, kopvērtējumā FR1000 laivu klasē izcīnīja zelta medaļu.

Čempionāta kopvērtējumā sudraba medaļu ieguva Lielbritānijas sportists Džims Nūns, bet bronzas medaļu vācietis Larss Kacorke.

“Latvijas Ūdens motosporta federācijas vārdā apsveicu Ievu Milleri un viņas komandu Motorsport77 ar izcilu rezultātu un pašaizliedzīgu attieksmi visas sezonas garumā, un spēju aizsargāt Eiropas čempiones titulu jau otro gadu pēc kārtas.” saka Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Eiropas čempionāts notika četros posmos. Pirmais posms bija Berlīnē, Vācijā, kur Ieva izcīnīja 2.vietu, otrais posms risinājās Zarasai, Lietuvā, kur viņa uzvarēja, bet 3. posms notika mājas trasē Aizkrauklē, kur savu skatītāju priekšā Ieva Millere triumfēja atkal.

Pēdējā, 4. posmā. Jedovnicē Ieva izcīnīja 1.vietu, iegūstot maksimālo punktu skaitu, aiz sevis atstājot krievu Jevgeņiju Anikejevu un vācieti Andreasu Šulci, bet cits Latvijas sportists Didzis Jovaiša ierindojās 6. vietā.

Šajā sezonā Ieva brauca ar leģendārā ūdens motosportista un laivu konstruktora, viņas tēva Lotāra Millera būvētu laivu, kas tika sagatavota atbilstoši jaunajiem Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas noteikumiem, nodrošinot tajā iespēju piesprādzēties, kas savā ziņā bija jauns izaicinājums.