Dziedināšana caur atmiņām — kā tas notiek?

Aktuāli
Ieva
Ieva
Gundega Gauja
Gundega Gauja
23. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock un no personiskā arhīva
Slimība ir mūsu iekšējo konfliktu ārēja izpausme. Un, izrādās, viena un tā paša tipa konflikti dažādiem cilvēkiem var provocēt vienas un tās pašas slimības. Dziedināšana caur atmiņām jeb recall healing pasaulē pazīstama jau ilgāku laiku un tagad pieejama arī Latvijā. Noskaidrojam, kā tas notiek – dziedināšana atceroties. Konsultē AĻONA ZAPOROŽČENKO, psiholoģe, recall healing un ģimenes sistēmisko izkārtojumu speciāliste, vēdiskā astroloģe.

Kas ir konflikts?

Kā konfliktsituācija šajā metodē tiek uztverts ne tikai strīds. Konflikts ir akūta pretrunu forma, kad nesakrīt cilvēku savstarpējās intereses, plāni, mērķi. Šādu mijiedarbību pavada negatīvas emocijas. Konflikts var būt arī individuāls un iekšējs – kad tavas iedomas, gaidas, cerības neatbilst reālajam rezultātam. Kad tu nespēj kaut ko pieņemt vai mainīt, un rodas dziļa plaisa starp vēlamo un esošo.

Nesen kādā sevis izzināšanas pasākumā nokļuvu ļoti interesantā lekcijā. Tēma – kāda ir saistība slimībām ar mūsu dzīvē pieredzētajiem konfliktiem un kādus brīnumus ar mums var izstrādāt mūsu pašu smadzenes. Konflikti, ko piedzīvojam kopš būšanas mātes vēderā, dzīves laikā krājas, krājas, līdz sasniedz kritisko līmeni, un tad klāt ir slimība. Lai pasargātu mūs pašus, smadzenes var palaist pat pilnīgi nesaprātīgas izdzīvošanas programmas, kas noved pie slimībām.

Bet pats interesantākais – mēs katrs pats varam saskatīt šīs sakarības, uzzīmējot savu dzīves līniju un atzīmējot uz tās saslimšanas brīdi un konfliktus, kas bijuši pirms tam.

To, protams, nevar izdarīt uzreiz. Seminārā mums, tā dalībniekiem, katram savā lapā bija jāieraksta, kad un kāda bijusi slimība, kas savulaik apmetusi dzīvi kājām gaisā vai varbūt joprojām turpinās. Tālāk visi tika aicināti paraudzīties uz savu dzīvi gadu, pusotra pirms saslimšanas. «Tur vajadzētu būt kādam lielam, nopietnam konfliktam,» viņa teica.

Tālāk pēc noteiktas formulas bija jāizdala savu dzīves gadu skaits. «Vajag tikai atcerēties,» mudināja lektore, «un jūs pārliecināsieties, ka noteiktos laikos jūsu dzīvē bijuši citi tāda paša tipa konflikti!» Nevajadzēja daudz laika, lai es tiešām pamanītu acīmredzamas sakarības pati savā dzīvē. Jā, konkrētajā laikā manā dzīvē tiešām notika lielākais konflikts, ko jebkad esmu piedzīvojusi, un tam tiešām sekoja slimība… Vēlreiz uzmetu aci formulai un tam, kas zīmējās uz papīra tālāk, – jā, ir! Tieši tā, kā tika teikts.

Pasākums beidzās, bet palika sajūta, ka par šo metodi ir jāuzzina kaut kas vairāk. Tāpēc nolēmu sameklēt Aļonu Zaporožčenko vēlreiz. Aļona daļēji dzīvo Dominikānas Republikā, daļēji Latvijā. Šoruden viņa ir šeit un bija ar mieru izstāstīt par atcerēšanās metodi sīkāk.

Raksta turpinājums:

Nākamā lapa

Nākamais: Viltīgās smadzenes

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+