Dabas aktīvistu pretenziju dēļ uz laiku slēgts šefpavāra Laura Aleksejeva restorāns 36.līnija

Aktuāli
Ziņu aģentūra LETA
15. janvāris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: LETA
Dabas aktīvistu pretenziju dēļ uz laiku Jūrmalā slēgts šefpavāra Laura Aleksejeva restorāns 36.līnija, liecina ieraksts restorāna tīmekļa vietnē Facebook.

Vēlamies informēt mūsu restorāna pastāvīgos viesus, mūsu uzticamos piegādātājus, ar kuriem kopā esam pārdzīvojuši krīzes brīžus, kuri vienmēr ir uzticējušies mums un atbalstījuši katrs kā varējis, lojālos darbiniekus, kuri ir uzticīgi mums līdz pēdējam un nav pametuši mūs šajā situācijā, bez kuriem mēs nekad nebūtu sasnieguši savus panākumus un atzinību no vairāku ārzemju valsts tūrisma ceļvežiem, par apstākļiem, kuru ietekmē esam spiesti pret savu gribu aizvērt restorānu," teikts paziņojumā..

Vienlaikus paziņojumā arī minēts, ka situācija tiek risināta, lai nepieviltu restorāna viesus un ilggadējos piegādātājus, partnerus. 

Pēc paziņojumā sniegtās informācijas, patlaban saglabātas visas darba vietas, kā arī tiek veikti norēķini ar piegādātājiem, valsti un bankām. «Nav pamata uztraukumam, nav apturēta uzņēmuma saimnieciskā darbība,» uzsvērts paziņojumā, piebilstot, ka tostarp tiek apkalpoti izbraukuma pasākumi.

Paziņojumā arī minēts, ka strīds ir tikai un vienīgi par konkrēto adresi, kurā atrodas restorāns. «Kopš 2015. gada mūs vajā dabas aizstāvji sniedzot tiesās pretenzijas par prettiesiskiem Jūrmalas pilsētas domes pieņemtiem aktiem, kas saistīti ar mūsu restorāna adresi – 36.līnija 1202, Jūrmala,» teikts ziņojumā.

Facebook ierakstā atzīmēts, ka atbilstoši Vides aizsardzības likumam jebkurš Latvijas pilsonis var apstrīdēt jebkuru pašvaldības izsniegtu aktu. «Diemžēl ir pilsoņi, kas to izmanto ļaunprātīgi,» pausts ierakstā, piebilstot, ka uz doto brīdi ir atvērtas vairākas tiesvedības, kurās 36.līnija sniegusi skaidrojumus, sadarbojoties ar Ekonomikas ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Jūrmalas pilsētas domi.

Pēc paziņojumā minētā, restorānu plānots pārcelt uz citām telpām Jūrmalā. Tostarp norādīts, ka līdz 6.februārim tiek izskatīts restorāna lūgums par kafejnīcas Apetite ēkas ekspluatācijas atjaunošanu, savukārt 7. februārī ir jāizskata lūgumu atjaunot apstrīdēto īslaicīgas būves būvatļauju restorāna ēkai.

Firmas.lv informācija liecina, ka 2018. gadā restorāna 36.līnija pārvaldītājs Lauris Restaurant Service strādāja ar 4,056 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka vairākas reizes un bija 3404 eiro. 

Kompānija Lauris Restaurant Service reģistrēta 2007. gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 56 896 eiro. Kompānijas īpašnieki vienādās daļās ir Aleksejevs un Daugavpilī dzimušais uzņēmējs, Krievijas pilsonis, bijušā Maskavas pašvaldības ierēdņa dēls Igors Mališkovs.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+