Burovs atstādina Jakrinu no Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu pildīšanas

Aktuāli
Ziņu aģentūra LETA
2. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: LETA
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs atcēlis viņa prombūtnes laikā izdoto rīkojumu, ar kuru par Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītāju tika iecelts Emīls Jakrins, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Jakrinu amatā Burova prombūtnes laikā iecēla priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova, un kā viens no pamatojumiem viņas lēmumam bija Jakrina profesionālās dotības rūpīgi strādāt pie Rail Baltica ieviešanas.

Vienlaikus uz direktora amatu tiks sludināts atklāts konkurss. Līdz tam brīdim departamenta direktora pienākumu izpildītāja būs Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja, direktora vietniece pilsētvides attīstības jautājumos Ilze Purmale. Viņa departamenta direktora pienākumus pildīja arī līdz 2019. gada 23. decembrim.

«Ilze Purmale ir ļoti kompetenta profesionāle, kura pārzina departamenta darbu un kuru ciena arī nozare. Purmale ir labākais kandidāts departamenta direktora pienākumu izpildītāja amatam līdz brīdim, kamēr konkursa kārtībā tiks izvēlēts direktors,» pauda Burovs.

Viņš arī uzsvēra, ka Rail Baltica projekta kontekstā no pašvaldības puses tieši Purmale līdz šim ir veikusi vislielāko darbu. 

No 27. decembra līdz 30. decembrim Jakrins bija bezalgas atvaļinājumā, bet no 2. janvāra viņam ir darba nespēja. Atbilstoši Darba likuma prasībām, Jakrins tiks informēts par darba līguma izbeigšanu.

Vienlaikus Burovs ir uzdevis atbildīgajām struktūrvienībām veikt nepieciešamās darbības, lai tuvākajā laikā būtu iespējams izsludināt konkursus uz trīs departamentu direktoru amatiem – Finanšu departamentā, Pilsētas attīstības departamentā un Izglītības, kultūras un sporta departamentā. 

«Vairākos departamentos ir jūtams profesionāļu trūkums. Atklāts konkurss ir labākais veids, kā nonākt līdz labākajiem kandidātiem direktoru amatiem. Ļoti ceru, ka konkursos pieteiksies patiešām zinoši un kompetenti pretendenti, ar labu reputāciju un līdz šim paveikto darbu sarakstu,» akcentēja mērs.

Jakrins darbu pašvaldībā pavisam nezaudē, jo nedēļas sākumā tika izraudzīts par SIA Rīgas satiksme valdes locekli. Pirms tam viņš divus gadus pildīja arī Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumus.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+