Aizkustinoši video: Latvijas iedzīvotāji aplaudē mediķiem un citiem pašaizliedzīgajiem, šovakar akcija turpinās

#sakāmpaldies
Santa.lv
20. marts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Ar logu atvēršanu pulksten 21.00 un aplaudēšanu mediķiem, policistiem, bērnudārzu audzinātājiem, farmaceitiem, pārdevējiem un visiem pašaizliedzīgajiem, kas šajās dienās turpina darbu arī riska zonās, vakar tika aizsākta akcija Sakām P A L D I E S!, kas turpināsies līdz par ārkārtas stāvokļa beigām.

Dažas minūtes pēc 21.00 sociālajā tīklā Facebook.lv cits pēc cita tika publicēti video par to, kā cilvēki iesaistījušies akcijā dažādās Latvijas pilsētās un Rīgas mikrorajonos:

 

«Zibakcija izdevās godam!» portālam Santa.lv saka viens no tās rīkotājiem Ansis Egle. "Atsaucība bija liela. Es jutu, ka cilvēki patiesi priecājas, ka var vismaz šādā veidā pateikties tiem, kas nenogurstoši strādā, lai sabiedrība pielāgotos ārkārtas situācijai. 

Mediķi, skolotāji, ugunsdzēsēji, policisti, žurnālisti, bērnu dārzu darbinieki, pārdevēji, visi, kas nepaliek malā un palīdz risināt sarežģīto situāciju ir pelnījuši mūsu atbalstu šobrīd vismaz emocionāli. 

Tas ir gaišais mirklis citādi ļoti regulētā ikdienā šobrīd. Par to LIELS PALDIES visiem," saka Ansis Egle, aicinot šo zibakciju turpināt katru vakaru līdz ārkārtas stāvokļa beigām.

«Šis brīdis ik vakaru palīdzēs mums visiem kopā. Aicinu arī filmēt un dalīties ar uzfilmēto materiālu sociālajos tīklos ar mirkļbirku #sakāmpaldies, lai visi radi, draugi, kaimiņi, kolēģi, paziņas un labas gribas cilvēki to redz un iesaistās. Šo sarežģīto brīdi mēs varam vislabāk pārvarēt tikai kopā – strādājot, sadarbojoties, atbalstot viens otru. Latvija var,» teic akcijas rīkotājs. 

Apstiprināt savu līdzdalību zibakcijai, kā arī noskatīties vēl vairāk video un cilvēku atsauksmes vari Facebook lapā:
https://www.facebook.com/events/197385944877386/?active_tab=about

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs