2. oktobrī notiks publisks dievkalpojums filantropa Borisa Tetereva piemiņai

Piemiņai
Ziņu aģentūra LETA
26. septembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Filantropa Borisa Tetereva piemiņai tiks veltīts publisks dievkalpojums Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča vadībā, informē Borisa un Ināras Teterevu fondā.

 

Fondā sacīja, ka respektējot piederīgo vēlmi, viesi aicināti nenest ziedus un vainagus. Gan dievkalpojuma laikā, gan arī pēc tam līdz plkst.18 katedrālē būs iespēja iedegt svecīti, kopīgi kavēties domās un muzikālos priekšnesumos, tā godājot Borisa Tetereva piemiņu.

Dievkalpojums notiks 2.oktobrī plkst.15 Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē.

Kā vēstīts, pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs.

Viņš dzimis Rīgā, mācījies Rīgas 10.vidusskolā, studējis Rīgas Medicīnas institūtā (tagad – Rīgas Stradiņa universitāte). Pēc absolvēšanas deviņus gadus praktizējis Rīgas pilsētas 4.slimnīcā un Rīgas pilsētas 5.slimnīcā. Līdz 2008.gadam nodarbojās ar uzņēmējdarbību Latvijā un ārvalstīs.

2010.gadā kopā ar dzīvesbiedri Ināru Teterevu nodibināja ģimenes labdarības fondu.

Teterevam pasniegts Ministru kabineta Atzinības raksts par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un Triju Zvaigžņu ordenis. Teterevs kļuvis par Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktoru, Latvijas Universitātes Goda biedru un Latvijas Zinātņu Akadēmijas Goda locekli.

2015.gadā viņš pievienojās pasaules lielākās līderu alianses – Madrides kluba oficiālo personu lokam. Aliansi vada bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs