WorldRX izziņo nākamā gada kalendāru; seriālam pievienojas leģendārā Nirburgringa

World RX
Līga Stirna
Līga Stirna
Auto Bild
Auto Bild
30. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: FIAWorldRallycross.com
Sākot ar 2020. gadu, pasaules rallijkrosa čempionātam (WorldRX) pievienojas viena no slavenākajām trasēm – Nirburgringa Vācijā, paziņojuši seriāla organizatori.

Vācijas posms nākamgad risināsies 1. un 2. augustā.

Nirburgringa līdz ar to ir pievienojusies citām F1 trasēm pasaules čempionāta kalendārā – šīs sacensības jau uzņem Abu Dabi trase Apvienotajos Arābu Emirātos, Silverstouna Anglijā, Katalonijas trase Spānijā un Spā trase Beļģijā. Arī Latvijas WorldRX posms risinājās jau esošā trasē Biķerniekos, pielāgojot tās daļu šai autosporta disciplīnai.

No klasiskajām rallijkrosa trasēm pasaules čempionātā atlikuši tikai posmi Hellā (Norvēģija), Loekā (Francija) un Holjē (Zviedrijā).

Iepriekš Vācijas posms tika aizvadīts Esteringas trasē netālu no Hamburgas, bet šogad Esteringa tika izslēgta no WorldRX kalendāra, Vācijā aizvadot tikai Eiropas čempionāta posmu.

WorldRX 2020. gada kalendāra sākotnējā projektā iekļauti deviņi posmi, bet divas norises vietas pagaidām nav apstiprinātas. Čempionātā ir atgriezusies Montaelgres trase Portugālē, bet vairākiem posmiem mainīts norises laiks, piemēram, Abu Dabi etaps no sezonas sākuma pārcelts uz beigām, kļūstot par priekšpēdējo posmu.

2020. gada pasaules rallijkrosa čempionāta projekts, kas vēl jāapstiprina FIA Motoru sporta padomē:

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+