Rally Liepāja pārcelts uz jūliju

Rallijs
Santa.lv
20. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: FIAERC.com
FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) Latvijas posma Rally Liepāja plānotā norise pārcelta uz jūliju, informē sacensību rīkotāji.

Izmaiņas saistītas ar Covid-19 vīrusa izraisīto pandēmiju un tai sekojošajiem Latvijā un ārvalstīs noteiktajiem ierobežojumiem un ieteikumiem sabiedrības veselības nodrošināšanai. Globālo norišu rezultātā norises laiks mainīts jau pusei šogad paredzētajiem Eiropas čempionāta posmiem – tai skaitā sacensībām Portugālē, Spānijā un Kiprā.

Sākotnējā ERČ Latvijas posmu bija paredzēts aizvadīt 29.-31. maijā, bet tagad tas pārcelts uz 10.-12. jūliju.

“Situācija ap Covid-19 vīrusu un tā izplatību mainās ļoti strauji, tāpēc turpināsim sekot līdzi aktualitātēm un nozares ekspertu lemtajam. Lai gan esam ieguvuši jaunu Rally Liepāja norises datumu, mūsu galvenais uzstādījums – sarīkot drošas sacensības dalībniekiem, skatītājiem un darbiniekiem – nav mainījies!” uzsver Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

“Jau priekšlaicīgi, pirms pāris nedēļām, uzsākām sarunas ar Eurosport Events, Starptautisko Automobiļu federāciju (FIA), kā arī rallija pilsētām Liepāju un Talsiem, lai kopīgi rastu visām pusē iespējami labāko risinājumu situācijā, ja ralliju nāktos pārcelt uz vēlāku laiku.

Skatot pilsētās plānoto pasākumu kalendārus, ņemot vērā citu ERČ posmu norises laikus, komandu loģistiku un iespējas sagatavot sporta automašīnas startam sacensībās, šis jūlija datums ir šobrīd vienīgā iespējamā alternatīva, kad plānot sacensību norisi Latvijā.

Aicinu visus ievērot noteiktos ierobežojumus, jo tikai kopīgiem spēkiem varam ierobežot vīrusa izplatību. Palieciet mājās, sargiet sevi un ceram uz tikšanos jūlijā!” tā Raimonds Strokšs.

Visas līdz šim iegādātās ieejas biļetes būs derīgas arī pārceltajā Rally Liepāja norises datumā.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs