Neste WorldRX of Latvia trešo reizi atzīts par labāko posmu pasaules rallijkrosa čempionātā

Rallijkross
Līga Stirna
Līga Stirna
3. februāris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

RA Events direktors Raimonds Strokšs (pa kreisi) un FIA krosa komisijas vadītājs Olafs Gjarfs
Foto: NesteRigaRX
RA Events direktors Raimonds Strokšs (pa kreisi) un FIA krosa komisijas vadītājs Olafs Gjarfs
Parīzē aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajā Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Krosa komisijas apbalvošanas ceremonijā balvu par vislabāk sarīkoto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (WorldRX) posmu saņēma Neste World RX of Latvia rīkotāji. Šī ir trešā reize, kad RA Events sarīkotais pasaules čempionāta posms saņem visaugstāko novērtējumu.

Neste World RX of Latvia par vislabāk sarīkoto posmu tika atzīts arī 2016. un 2017. gadā, kad FIA pasaules rallijkrosa čempionāts pirmās divas reizes viesojās Latvijā.

FIA vērtējums tiek noteikts, balstoties uz piešķirtiem punktiem septiņās kategorijās – sākot no strikti noteiktiem drošības pasākumiem trasē līdz mārketinga un mediju aktivitātēm. Biķernieku trasē rīkotās sacensības allaž meklējušas iespēju izaugsmei, un arī 2019. gadā tika turpināts uzņemtais kurss ar mērķi sarīkot vēl kvalitatīvākas un augstvērtīgākas sacensības, kas ticis novērtēts ar kārtējo FIA balvu par vislabāk sarīkoto WorldRX posmu.

“Šī balva nav tikai mana un RA Events komandas darba rezultātā izcīnīta. Pasākuma mērogam atbilstošs, ievērojams skaits cilvēku rūpējās, lai FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Neste World of Latvia notiktu un aizritētu tādā kvalitātē, kādā esam to pieraduši redzēt un izbaudīt jau no pirmās organizēšanas reizes," saka RA Events direktors Raimonds Strokšs. "Tas prasa ne mazums pūļu un upuru, tāpēc ceru, ka saņemot šādu novērtējumu, ikviena minūte, kas tikusi veltīta, lai visaugstākajā līmenī paveiktu savus pienākumus – nu attaisnojusi pieliktās pūles!"

Šo balvu esam pelnījuši visi kopā – sākot ar pirmo drošības dienesta apsargu pie Biķernieku trases ieejas līdz pat sacensību vadītājam līdzās FIA komisāriem.

"2019. gadā valdīja liela neskaidrība, vai būs iespējams turpināt sacensības Rīgā. Tikai pašā gada izskaņā izdevās rast teju brīnumam līdzvērtīgu risinājumu, lai Neste World RX of Riga tiktu sarīkots vēl vienu reizi. Izmantosim šo iespēju, lai arī šogad sarīkotais posms turpinātu kļūt arvien kvalitatīvāks un saņemtu līdzvērtīgu atzinību, Rīgas un Latvijas vārdam plaši izskanot ārpus mūsu valsts robežām, ļaujot nodrošināt sacensību norisi mums visiem tik iemīļotajā Biķernieku trasē arī turpmākajos gados – tā būs lielākā balva visiem, kuri pašaizliedzīgi un ar degsmi strādā, lai sarīkotu labākās rallijkrosa sacensības pasaulē!” saka Strokšs.

FIA novērtē katru posmu, piešķirot punktus vairākās kategorijās. Punktu kopsumma vēlāk tiek izteikta procentos no maksimāli iespējamā, un visi posmi sarindoti atbilstoši iegūtajam rezultātam. Rīgā notiekošajām sacensībām katru gadu izdevies paaugstināt to sarīkošanas kvalitāti – iegūto kopsummu palielinot no 78% līdz 89%.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+