Turpmāk lidostas stāvvietā jūsu auto novietos robots! (VIDEO)

Roboti un mākslīgais intelekts pamazām un pārliecinoši pārņem pasauli. Franču uzņēmums Stanley Robotics izstrādājis pilnībā autonomo ierīci, kas novietos jūsu auto lidostas stāvvietā.
Aizraujoši
Auto Bild
12. februāris

Drukāt

Saglabāt

Šī projekta nosaukums ir “Stan” un tas tiks realizēts Londonas Getvikas lidostā. Šobrīd paredzēts, ka inovatīvais stāvvietu palīgs sāks strādāt no šī gada augusta, rūpējoties par kārtību B ilgtermiņa stāvvietā, kur vietas paredzētas 270 automašīnām. Ja projekts izdosies, nākotnē robots darbosies arī C un D zonās.

Projekta autori apgalvo, ka, pateicoties robotam, jau tā pārpildītajā Getvikas lidostā būs iespējams novietot par 30% vairāk auto nekā līdz šim. Ņemot vērā, ka, pat novietojot auto perfekti, cilvēkam nepieciešams no auto izkāpt un vēlāk iekāpt. Ja auto novietos robots, spēkrati varēs atrasties tikai dažus milimetrus viens no otra.

Kā tas darbosies? Autovadītājs savu spēkratu atstās noteiktā zonā un skārienjūtīgā displejā veiks apstiprinājumu par auto novietošanu. Atliek vien aizslēgt auto un ar visām atslēgām doties prom. Neilgu brīdi vēlāk robots piebrauks pie jūsu auto, zem spēkrata novietos platformu un tālāk jau transportēs mašīnu uz noteiktu vietu, kas tiks iestatīta pēc GPS navigācijas sistēmas.

Brīdī, kad atgriezīsities no lidojuma, jūsu auto jau atradīsies sagaidāmajā zonā. Robotam ir tiešsaistes piekļuve pie lidojuma laikiem. Tātad, pat, ja jūsu lidmašīna ieradīsies ar nokavēšanos, auto atradīsies tam paredzētajā vietā.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs