Autoceļu uzturētājs uz grants autoceļiem greiderēšanu veicis vairāk nekā 22 000 km garumā

Aktuāli
Auto Bild
Auto Bild
10. marts, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: lvceli.lv
Lai uzlabotu satiksmes drošību un braukšanas apstākļus ceļu lietotājiem visā valsts teritorijā VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) veic grants autoceļu greiderēšanu. 2020. gadā LAU uz grants autoceļiem veicis greiderēšanas darbus vairāk nekā 22 000 km garumā. Savukārt grants seguma iesēdumu un bedru remontdarbi izpildīti 77 000 m3 apjomā.

Greiderēšanas darbus uz grants autoceļiem visefektīvāk ir veikt ceļu seguma optimāla mitruma apstākļos, kad grants segums ir pietiekami apžuvis. LAU regulāri apseko valsts autoceļu stāvokli un tiklīdz konstatēti grants autoceļu seguma defekti, tiek veikti ikdienas uzturēšanas darbi. Jāņem vērā, ka autoceļa segumam pārmitrinoties, grants seguma ceļu nestspēja būtiski samazinās, kā arī smagā autotransporta kustības rezultātā veidojas bedres un iesēdumi.

Atgādinām, ka autoceļu uzturēšanas darbiem – tajā skaitā greiderēšanas darbiem – tiešsaistes režīmā var sekot līdzi VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapas kartē (www.lvceli.lv), kā arī aplikācijā Waze, kurā iespējams arī informēt par valsts autoceļu stāvokli. Par satiksmei bīstamiem autoceļu bojājumiem, piemēram, iegruvušu caurteku, izskalotu autoceļu u.c. aicinām informēt arī VAS Latvijas Valsts ceļi Satiksmes informācijas centru, zvanot uz diennakts bezmaksas tālruni 8000 5555.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+