Autobuss ar ausīm: atjautīga Lieldienu ekspozīcija priecē garāmbraucējus uz Liepājas šosejas

Lieldienas
Auto Bild
9. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Trimen Tractors Facebook ieraksts
Svētkos nu jau par tradīciju kļuvusi ekspozīciju izveide Liepājas šosejas 9. kilometra malā. Izņēmums nav arī Lieldienas!

Liepājas šosejas 9. kilometrs vairākos mums mīļos svētkos kļūst par īpašu vietu, kur piestāj garāmbraucēji. Neatkarīgi no gadalaika, šī ir vieta, kur redzamas krāšņas un asprātīgas pilnas svētku ekspozīcijas – Ziemassvētki, Lāčplēša diena, Līgo svētki, Sieviešu diena, pirmā skolas diena vai citi svētki.

Humora un mīlestības pilnu ekspozīciju uzņēmums uzstādījis arī Lieldienās!

Uzņēmuma Facebook ieraksts vēsta:

"Šis ir vecais, gudrais Lieldienu zaķis vārdā Anatolijs. Gadiem ilgi viņš jūsu dārzos un pagalmos ir slēpis Lieldienu olas, lai vēlāk tās bērni meklētu un priecātos. Taču šogad Anatolijs paņems mazu pauzīti – gan tāpēc, ka vecie kauli sāp, gan tāpēc, ka dakteri visā pasaulē aicina visus palikt mājās, neiet ciemos un būt prātīgiem.

Anatolijam nav pašam savs viedoklis par slimībām, toties viņš daudz zina par olām, Lieldienām un sev tuviem cilvēkiem. Viņam ir svarīgi kā vieni, tā otri, un it īpaši trešie! Un kamēr vien viņš pats nekļūs par dakteri un nebūs 100% pārliecināts par kādu no taisnībām, tikmēr viņš nekādā gadījumā neriskēs un nepakļaus briesmām sev tuvos cilvēkus. Tāpēc šajās Lieldienās Anatolijs pie mammas ciemos nebrauks. Viņš viņu satiks vēlāk. Kaut kad vasarā, tiklīdz beigsies šī jezga. Ātri noskatīsies pirmās 12 hokeja un 14 futbola spēles, un uzreiz ciemos pie mammas!

Esiet tikpat prātīgi kā šis vecais zaķis. Palieciet ar savām Lieldienu olām mājās un tiekamies vasarā!"

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs