VIDEO: Pārgalvīgs autovadītājs Rīgas ielās bēg no policijas un finišē ar nolauztu riteni

Pakaļdzīšanās
Auto Bild
5. marts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kadri no video
Otrdien, 3. martā, ap pulksten 19.10 Valsts policijas Patruļpolicijas ekipāža Rīgā, Ilūkstes un Lubānas ielas krustojumā pamanīja kādu aizdomīgu BMW markas automašīnu, kuras vadītājs brauca neadekvāti un radīja policistiem aizdomas, ka viņš, iespējams, atrodas apreibinošo vielu ietekmē.

Pārbaudot automašīnas valsts reģistrācijas numura zīmi datubāzē, tika konstatēts, ka automašīnai nav Obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana (OCTA). Likumsargi pieņēma lēmumu apturēt aizdomīgo transportlīdzekli. Policisti vairākkārt aicināja automašīnas BMW vadītāju apturēt transportlīdzekli, taču viņš uz likumsargu lūgumu nereaģēja, bet tieši pretēji, uzsāka bēgšanu.

Pēcāk Krasta ielā bēgošā automašīna iebrauca šķērslī un avarēja. Pēc avārijas izraisīšanas, no automašīnas izlēca tās vadītājs un pasažieris, kuri mēģināja bēgt. Likumsargiem, pielietojot fizisku spēku un speclīdzekļus, abas personas tika aizturētas.

Pārbaudot transportlīdzekli, tajā tika atrastas, iespējamas, narkotiskās vielas. Atsavinātajai vielai nozīmētas ekspertīzes. Tāpat arī abi jaunieši pēc aizturēšanas tika nogādāti ekspertīzes veikšanai, lai noskaidrotu, vai viņi atrodas psihotropo vielu ietekmē.

Aizturētais automašīnas vadītājs ir 2001. gadā dzimis vīrietis. Jāpiebilst, ka jaunietis pie automašīnas stūres bija sēdies bez iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

VP Rīgas Latgales iecirknī ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt — par šādu noziegumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai ar naudas sods un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tāpat ir uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu bez tā vadīšanas tiesībām un, iespējams, narkotisko vielu iespaidā.

Video skaties raidījuma Degpunkts sižetā:

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs