Veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Salu tilta

Ceļu satiksme
Auto Bild
Auto Bild
4. aprīlis, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Rīgas domes Satiksmes departaments
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka turpinoties Salu tilta kompleksa pārbūves darbiem, ir mainīta satiksmes organizācija Salu tilta sākumposmā virzienā no Centra uz Pārdaugavu.

Satiksmes organizācijas izmaiņas ietver sabiedriskā transporta joslas likvidēšanu uzbraukšanai uz Salu tilta no Lāčplēša ielas.

Tāpat virzienā uz Pārdaugavu kreisajā malējā joslā braucošie autovadītāji tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet bez iespējām nogriezties uz Mūkusalas ielu, savukārt labajā malējā joslā braucošie tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet ar iespēju nogriezties uz Mūkusalas ielu.

Ieviestās satiksmes organizācijas izmaiņas ir īslaicīgas, plānotas līdz 17. aprīlim.

Norādām, ka objektā ir izvietoti normatīvajiem aktiem atbilstoši brīdinājuma plakāti, kā arī ceļu horizontālais marķējums, kas informē par satiksmes organizācijas izmaiņām. Salu tilta kompleksa pārbūve ir apjomīgs būvobjekts, kur satiksmes organizācija tiek mainīta salīdzinoši bieži, līdz ar to, aicinām transportlīdzekļu vadītājus  rūpīgi sekot līdzi objektā izvietotajām ceļa zīmēm un ceļu horizontālajam apzīmējumiem.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+