Uzsāk Brasas pārvada remontu — slēgta satiksme centra virzienā

Aktuāli
Auto Bild
Auto Bild
26. aprīlis, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka tikta uzsākta pārvada pār dzelzceļu pie Brasas stacijas pārbūve, kā rezultātā slēgta transportlīdzekļu kustība pār Brasas pārvadu virzienā uz centru.

Šādas satiksmes organizācijas izmaiņas ieviestas, rūpīgi izvērtējot un izanalizējot visus iespējamos satiksmes organizācijas risinājumus Brasas tilta būvdarbu laikā.

Satiksmes organizācijas speciālisti konsultējoties un sadarbojoties ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”, RP SIA “Rīgas satiksme” un Ceļu satiksmes drošības direkcijas speciālistiem, secināja, ka šis ir optimālākais risinājums, lai nodrošinātu satiksmes dalībnieku drošību būvdarbu laikā, kā arī, lai neradītu apjukumu satiksmes dalībniekos.

Satiksmes organizācijas izmaiņas saglabāsies līdz pārvada pārbūves darbu beigām, kas nodrošinās ātrāku būvdarbu pabeigšanu.

Turklāt, jāņem vērā, ka virzienā uz centru ir iespējami vairāki apvedceļi, kurus nevarētu nodrošināt, ja slēgtu virzienu no Centra uz Gaujas ielu. Iedzīvotājiem, kuri izmanto sabiedrisko transportu pār Brasas pārvadu, tiks nodrošināta nepārtraukta sabiedriskā transporta kustība abos virzienos.

Lai atvieglotu satiksmi AS “Latvijas Dzelzceļš” veicis pagaidu izmaiņas kravu pārvadājumu plūsmu organizācijā un Ezera ielas dzelzceļa pārbrauktuve būs nepārtraukti pieejama autotransportam visintensīvākajos satiksmes periodos.

Ezera ielas dzelzceļa pārbrauktuve autotransportam būs nepārtraukti pieejama darba dienās no plkst.7.30 līdz 9.30 un no plkst. 17.30 līdz 19.30. Jāņem vērā, ka pārvirzot kravu plūsmu uz jauno Krievu salas termināli, uz pusi tiks palielināta Vietalvas ielas pārbrauktuves pieejamība autotransportam.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+