Uz ielām atgriežas policijas motoekipāžas

Ceļu policija
Auto Bild
6. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Valsts policija
Lai gan oficiāli motociklu sezona sāksies vien aprīļa izskaņā, Valsts policija savas motoekipāžas liek pie darba jau šajās brīvdienās. Mūsu motoekipāžas nodrošinās ne vien satiksmes uzraudzību, bet arī lūkos, lai iedzīvotāji ievērotu ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumus – piemēram, pulcēšanās un fiziskā distancēšanās.

Tāpat pavasarīgais laiks mudina ne vien policistiem ātrāk atsākt motosezonu, bet arī citiem motobraucējiem, tādēļ ir būtiski pirms došanās ceļā ievērot vairākus preventīvus nosacījumus.

Pirms uzsākt jauno sezonu, motociklu vadītājiem ir īpaši jāpārliecinās par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli. Tāpat motobraucējus aicinām atsvaidzināt savas braukšanas prasmes pirms došanās ceļā, kā arī aicinām nebūt pārgalvīgiem un nepārvērtēt savas spējas spēkrata vadīšanā. Nedrīkst aizmirst parūpēties par savu drošību, izvēloties motocikla vadīšanai piemērotu un kvalitatīvu apģērbu un ekipējumu.

Arī pārējiem satiksmes dalībniekiem ir jābūt gataviem, ka satiksmē atgriezīsies motocikli.

Jāatceras, ka motocikls, salīdzinot ar automašīnu, ceļu satiksmē pārvietojas ātrāk un līdz ar to ir grūtāk pamanāms citiem satiksmes dalībniekiem. Ņemot vērā, ka sezona ir tikko sākusies un daži autovadītāji ir pieraduši piedalīties ceļu satiksmē bez moto transporta, atgādinām – autovadītāj, esi īpaši uzmanīgs un skaties divreiz!

Policija aicina gan motobraucējus, gan autovadītājus, gan citus satiksmes dalībniekus, piedaloties ceļu satiksmē, būt atbildīgiem, piesardzīgiem un atcerēties par savstarpēju cieņu arī uz ceļa.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs