Smilšu izvešana no Rīgas ielām — sakopti jau 789 km

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka kopumā ielu un tiltu uzturēšanas dienesti jau notīrījuši lielāko daļu Rīgas brauktuvju – 789 kilometru garumā. Šogad brauktuvju tīrīšanas darbi uzsākti agrāk nekā ierasts un tos plānots pabeigt līdz aprīļa beigām.
Ceļu satiksme
Auto Bild
15. aprīlis

Saglabāt

Foto: RDSD

Sakoptas tiek arī sabiedriskā transporta pieturvietas un lietus ūdens pieņēmēji, tiltu pakājes un zaļās zonas pie satiksmes estakādēm. Iestājoties labvēlīgākiem laika apstākļiem tiks atjaunots horizontālo marķējums, atjaunotas ceļa zīmes, kur tas nepieciešams, un veikti citi sakopšanas darbi.

Ik pavasari ielu uzturēšanas dienesti veic ziemā uzkrājušos smilšu un nogulšņu, kas sakrājušās uz brauktuvēm, savākšanu no ielām un tiltiem. Sākotnēji smilšu novākšana un izvešana tika uzsākta ielās ar intensīvu satiksmi un sabiedriskā transporta kustību. Pēc smilšu savākšanas, ikdienas uzturēšanas darbu ietvaros, attīrītajās ielās veikta tīrīšana izmantojot tehniku ar mitrinātāju.

Rīgā ielu uzturēšanas darbus veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Lasi citur

1 komentārs

Andrejs22107253
Visi attēlā redzamie strādnieki, veicot darbu uz ceļa braucamās daļas smilšu izvešanas darbos Imantā ir ietērpti zaļās vestēs, bet 02.10.2001. MK Not. Nr.421. Noteikumi par darba vietu aprīkošanu uz ceļiem nosaka, ka virs darba apģērba jāvalkā oranžas brīdinājuma vestes vai virsjakas atbilstošas LVS EN 471:1994 "Augstas redzamības brīdinājuma apģērbs" un atstarotājiem, kuri iestrādāti augstas redzamības apģērbā ir jāatbilst Eiropas Standarta EN 13356:2001 atstarošanas prasībām.

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs