Renault Clio atzīts par drošāko auto supermini klasē

Euro NCAP
Auto Bild
10. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Euro NCAP atzinis jauno Renault Clio par drošāko superminiauto (kopā ar Audi A1), kas testēti 2019. gadā. Groupe Renault bestsellers tika pārbaudīts 2019. gada vidū un ieguva visaugstāko novērtējumu ar tirgus augstākā līmeņa rezultātiem neatkarīgi no segmenta.

Uz alianses jaunās modulārās platformas CMF-B balstītais jaunais Clio lepojas ar optimizētu virsbūves konstrukciju, uzlabotu sēdekļu struktūru un drošības jostu stiprinājumiem, kas ar pirotehniskiem spriegotājiem un slodzes ierobežotājiem ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu optimālu atbalstu visiem braucējiem neatkarīgi no viņu lieluma vai vietas automobilī.

Renault atbalsta tehnoloģiju Fix4sure, jo tā veiksmīgi notur braucējus, lai viņi neslīdētu zem drošības jostas. Turklāt jaunajā Clio gan priekšā, gan aizmugurē var uzstādīt visu veidu bērnu sēdekļus uz ISOFIX un ar iSize sistēmu.

Tāpat jaunais Clio var rēķināties ar bagātīgu standartaprīkojuma klāstu: 6 drošības spilveni, ABS ar avārijas bremzēšanas palīgsistēmu, kamera un radars (nodrošina joslas ievērošanas funkciju, ceļa zīmju pazīšanu ar brīdinājumu par ātruma pārsniegšanu, droša atstatuma brīdinājumu, avārijas bremzēšanu), kruīzkontrole/ātruma ierobežotājs, neaizsprādzētu drošības jostu brīdinājums (arī pakaļējiem sēdekļiem, ja tie ir aizņemti), ārkārtas palīdzības izsaukums.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs