Porsche pirmais elektroauto radījis negaidīti lielu pircēju interesi

Elektroauto
Auto Bild
9. marts, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Porsche Media
Porsche pirmajam pilnīgas elektropiedziņas sporta automobilim Taycan tiek pievērsta liela uzmanība visā pasaulē. Kļuvis zināms, ka jauno elektroauto iekāro vairāk nekā 20 tūkstoši potenciālo pircēju.

Sabiedrība ar šo automobili tiks iepazīstināta ne agrāk kā septembrī, un tā galīgā konstrukcija vēl nav zināma, taču Ženēvas starptautiskajā autoizstādē uzņēmums apstiprināja, ka visā pasaulē ir vairāk nekā 20 tūkstoši personu, kas nopietni interesējas par tā iegādi.

Porsche Taycan debitēs septembrī, un ir plānots, ka tirgū tas tiks izlaists līdz gada beigām. Lai paātrinātos no 0 līdz 100 km/h, automobilim vajadzēs krietni mazāk par 3,5 sekundēm. Mērot saskaņā ar NEDC, tā nobraucamais attālums pārsniegs 500 kilometru.

Turklāt 100 kilometru braucienam pietiekamu uzlādi būs iespējams veikt tikai četrās minūtēs (mērīts saskaņā ar NEDC).

„Milzīgā interese par Taycan liecina, ka mūsu klienti un cienītāji ir tikpat sajūsmināti par pirmo Porsche elektrosportistu kā mēs, tāpēc esam palielinājuši ražošanas jaudu,” apstiprina par pārdošanu un tirgvedību atbildīgais Porsche AG valdes loceklis Detlefs fon Plātens. „Taycan būs vissportiskākais un tehniski vismodernākais automobilis savā segmentā — īsts Porsche.”

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs