Pie lidostas Rīga darbu varēs uzsākt jauna taksometru kompānija

ziņas
Ziņu aģentūra LETA
27. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Riga Airport
Rīgas plānošanas reģions izsniedzis speciālās licences kartītes SIA Welltaxi taksometriem, kas pasažieru komercpārvadājumus starptautiskajā lidostā Rīga veiks ar preču zīmi TaksiLV, aģentūru LETA informēja Rīgas plānošanas reģionā.

Šobrīd speciālās kartītes piešķirtas 13 TaksiLV automašīnām, bet to skaits drīzumā varētu pieaugt, jo pārvadātājs kārto dokumentus par vēl citiem transportlīdzekļiem.

Rīgas plānošanas reģiona administrācijas vadītājs Edgars Rantiņš norādīja, ka pašreiz taksometra pakalpojumu starptautiskās lidostas Rīga slēgtajā zonā var veikt trīs pārvadātāji vai to apvienības, kopumā nodrošinot vairāk nekā 130 transportlīdzekļu.

«Trīs pārvadātāji jau nozīmē konkurences paplašināšanu lidostā,» viņš atzīmēja.

Autopārvadājumu likumā noteiktās paaugstinātās prasības darbībai lidostā Rīga, kas stājās spēkā šogad septembrī, izpildījušas un atļauja pārvadājumiem lidostas slēgtajā zonā iepriekš izsniegta arī SIA Red Cab lidosta un AS Rīgas taksometru parks apvienībai, kā arī Baltic Taxi, ar kuras zīmolu strādā 28 pārvadātāji.

Jau ziņots, ka no 2019.gada 15.septembra starptautiskās lidostas Rīga teritorijā ar ierobežotu piekļuvi pasažieru komercpārvadājumus ar taksometru var veikt tikai tie pārvadātāji vai uz līguma pamata izveidotas pārvadātāju apvienības, kas nodrošinās Autopārvadājumu likumā noteiktās prasības un kuriem izsniegtas licences kartītes ar speciālu atzīmi. Šīs kartītes izsniedz Rīgas plānošanas reģions.

Lai saņemtu speciālās licences kartītes, pārvadātājam vai pārvadātāju apvienībai ir jāapliecina spēja nodrošināt pakalpojumu visā lidostas darba laikā, apkalpot personas ar invaliditāti, kā arī nodrošināt taksometrus ar 5–8 pasažieru sēdvietām un bērnu sēdeklīšiem.

Tāpat noteikts ierobežojums autotransporta līdzekļa vecumam – tas nedrīkst pārsniegt piecus gadus.

Lai saņemtu licenci, pārvadātājam ir jāiesniedz apliecinājums, ka ir radīts risinājums vaučera QR koda validācijai, kā arī apliecinājums par sadarbību ar vaučera tirgotāju.

Kompānija Welltaxi reģistrēta šogad 26.martā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro, liecina «Firmas.lv» informācija. Uzņēmums pieder Nikolajam Simčonokam. 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+