4. marts, 2019
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas motokrosa zvaigzne Pauls Jonass (Husqvarna) svētdien pasaules MXPG motokrosa čempionāta pirmajā posmā Argentīnā divu braucienu summā izcīnīja desmito vietu. Uzvaru svinēja pieredzējušais itālis Antonio Kairoli (KTM), bet Paula iepriekšējā klasē MX2 triumfēja Horhe Prado.

Pirmajā braucienā Jonass izcīnīja devīto vietu, līderim Kairoli zaudējot 50 sekundes.

Otrajā braucienā, kurā pēc cīņas ar francūzi Romēnu Fevrē (Yamaha) un slovēni Timu Gajseru (Honda) atkal uzvarēja Kairoli, Jonass ierindojās 12. vietā, bet divu braucienu summā Latvijas sportistam augstā 10. vieta.

“Pamazām ejam pareizajā virzienā! Biju nedaudz sapīcis pēc vakardienas kvalifikācijas, kurā paliku 18. vietā, taču man izdevās labs starts pirmajā braucienā un sasniedzu 9. pozīciju. Otrā brauciena starts nebija tik labs, taču 12. vieta deva 10. pozīciju summā, par ko esmu sajūsmā! Ļoti daudz vietas uzlabojumiem, protams, bet tas prasīs laiku. Paldies par atbalstu, es to ļoti novērtēju!” pēc sacīkstes savā FB lapā ierakstījis Pauls.

Atgādināsim, ka Pauls vēl nav pilnībā atveseļojies pēc operācijas un pastāvēja risks, ka pirmo MXGP posmu viņš būs spiests izlaist.