No rītdienas Brīvības gatvē tiks mainīta satiksmes organizācija

Satiksmes ierobežojumi
Auto Bild
Auto Bild
5. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no otrdienas, 6. aprīļa, līdz 20. maijam ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbu dēļ trīs Brīvības gatves posmos tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Transportlīdzekļu satiksme tiks ierobežota Brīvības gatvē virzienā no centra pie pagrieziena uz Berģiem. Tāpat ierobežojumi tiks ieviesti Brīvības gatvē virzienā uz centru pie Jaunciema gatves savienojuma ar Brīvības gatvi un 140 m posmā aiz autobusa pieturvietas Brīvdabas muzejs.

Laika periodā no 6. līdz 7. aprīlim transportlīdzekļu satiksme tiks ierobežota Brīvības gatvē virzienā no centra pie pagrieziena uz Berģiem, slēdzot kreiso brauktuves joslu abos braukšanas virzienos. Ar satiksmes organizācijas shēmu var iepazīties šeit.

Laika periodā no 8. aprīļa līdz 20. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē virzienā uz centru pie Jaunciema gatves savienojuma ar Brīvības gatvi. Ar satiksmes organizācijas shēmu var iepazīties šeit.

Laika periodā no 12. aprīļa līdz 20. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē virzienā uz centru, 140 m posmā aiz autobusa pieturvietas Brīvdabas muzejs. Ar satiksmes organizācijas shēmu var iepazīties šeit.

Ja darbi tiks pabeigti ātrāk, transportlīdzekļu satiksme norādītajos Brīvības gatves posmos var tikt atjaunota pirms minētā laika.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt vērīgiem un sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņas.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+