Vai manas mašīnas automātiskās gaismas strādā pareizi?

Jautājumi & atbildes
Auto Bild
Auto Bild
1. jūlijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: flickr.com/juanelo242a
Latvijā diennakts gaišajā laikā mehāniskajiem transportlīdzekļiem jābrauc ar iedegtiem dienas gaitas, tuvās gaismas vai priekšējiem miglas lukturiem. Automātiskā gaismu ieslēgšanas funkcija var palīdzēt ikdienā, ja vien izprotam sistēmas darbību.

Jautājums

Sveiki!

Esmu Mazda5 (2006. g.) īpašnieks un netieku gudrs ar tuvajām gaismām. Garāžā, ieslēdzot automātisko režīmu, gaismas iedegas, bet, tiklīdz izbrauc laukā – nodziest un spīd tikai mazās lampiņas. Iebraucot atpakaļ, tuvās gaismas atkal iedegas. Vai nevajadzētu būt tā, ka gaismas deg arī diennakts gaišajā laikā?

Atbilde

Ņemot vērā automātisko gaismu darbības principu, tām jāiedegas vien brīdī, kad ārā satumst, sistēmai iegūstot informāciju no krēslas sensora. Iebraukšana un izbraukšana no tumšas garāžas to lieliski demonstrē. Latvijā šīs sistēmas darbību varam vien novērtēt tikai rītos un vakaros, bet ārzemēs šī funkcija ir īpaši noderīga.

Tas īpaši attiecas uz pilsētām ar pazemes tuneļiem, jo, iebraucot tumsā, vadītājam nav pašam jāieslēdz gaismas, savukārt, izbraucot no tuneļa, lukturi automātiski tiek izslēgti. Šo sistēmu lielākajai daļai automašīnu iespējams pārprogrammēt, iestatot jums vēlamo gaismu kombināciju tumšajā un gaišajā laikā.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+