Kā atrast vislabāko braukšanas instruktoru?

CSDD
Auto Bild
10. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Stocksnap
Autoskolas instruktoram ir liela loma tajā, kā kursantam veiksies CSDD eksāmenos. Mūsu lasītājs jautā, kā atrast īsto?

Jautājums

Vai varat ieteikt kādu braukšanas instruktoru, kas manai māsai iemācītu braukt? Internetā meklēju atsauksmes, bet lielākoties var atrast tikai sliktos piemērus, nevis pacietīgos un laipnos instruktorus. Vajadzības gadījumā mācības var būt ārpus Rīgas.

Atbilde

Draugu, radinieku un paziņu atsauksmes allaž spēlē lielu lomu, tomēr arī internetā atrodamās atsauksmes nevajadzētu novērtēt par zemu. Piemēram, Facebook ir atrodami daudzu kursantu viedokļi par konkrētiem instruktoriem, sniedzot arī ļoti pozitīvas atsauksmes. Atliek tikai ievadīt meklētājā, piemēram, «braukšanas instruktori», lai atrastu konkrētas autoskolas un instruktorus.

Katrs gadījums attiecībās ar instruktoru ir vērtējams individuāli, tāpēc var paļauties arī uz statistiku. CSDD mājaslapā sadaļā Autovadītāju apmācība var redzēt ne tikai autoskolu statistiku eksāmenos, bet arī atsevišķi gan pasniedzēju, gan braukšanas instruktoru statistiku. Pārskatāmā veidā var aplūkot, cik topošie braucēji ir mācījušies un cik no tiem ir nokārtojuši pārbaudi.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs