Cik ilgi var nobraukt ar iedegtu dzelteno degvielas lampiņu?

Degviela
Auto Bild
28. janvāris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay
Instrumentu panelī spīd dzeltenais degvielas simbols, bet tuvumā nav degvielas uzpildes stacijas? Kādu laiciņu vēl drīkst braukt, bet cik tālu?

Lasītājs jautā: Cik ilgi var nobraukt ar dzelteno lampiņu ar Renault Megane 2,0 benzīnu? Panelī vienmēr rāda atlikušo distanci, bet, tiklīdz tā ir aptuveni zem 100 km, tā rādās trīs svītriņas. Man šķiet, ka degviela vēl ir, bet nezinu, cik tālu vēl drīkst braukt.

Atbilde

Tas atkarīgs no automašīnas un modeļa paaudzes, taču lielākoties līdz ar dzeltenā simbola iespīdēšanos degvielas bākā atlikuši 3–10 l. Ir pieņemts, šajā brīdī ir iespējams veikt aptuveni 50–100 km garu distanci, kas gan var mainīties atkarībā no bākas ietilpības un braukšanas apstākļiem.

Tiklīdz automašīna rāda, ka veicamā distance ir 0 km, parasti iespējams nobraukt vēl 10–30 km. Regulāru šo rezervju izmantošana nāks par sliktu degvielas sistēmai un sūknim, jo sistēmā tiks ierautas bākas apakšā esošās nogulsnes, turklāt bākā veidosies kondensāts. Pilnīgi noteikti lētāk būs laikus veikt degvielas uzpildi.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs