Izsolīs 86 Sadales tīkls saimnieciskajā darbībā neizmantotās speciālās tehnikas vienības

Izsole
Auto Bild
9. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ilustratīvs foto / Auto24
Tiek rīkota AS Sadales tīkls saimnieciskajā darbībā neizmantojamās speciālās tehnikas izsole. Izsoles norises datums – 2020.gada 16.janvāris. Izsoles norises vieta – Stopiņu novads, Līči, Rīgas iela 14. Izsoles sākums plkst. 09:00, kas sākas ar izsoles dalībnieku reģistrāciju.

Informāciju par izsolē izsolāmo speciālo tehniku varat iegūt šeit

Detalizēta informācija par pieteikšanos izsolei, izsoles kārtību, nosolītās speciālās tehnikas apmaksas un saņemšanas kārtību ir pieejama šeit.

Izsolāmās speciālās tehnikas apskate iespējama 2020.gada 8., 9. un 13.janvārī no plkst. 09:00 līdz plkst. 16:00,  sazinoties ar attiecīgajām kontaktpersonām.

Pieteikšanās termiņš dalībai izsolē – no 2020.gada 2.janvāra līdz 2020.gada 13.janvārim, plkst. 23:59, nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu uz e-pasta adresi: transports@latvenergo.lv

Svarīgi! Ieeja izsoles zālē atļauta tikai pieteikuma veidlapā norādītajam izsoles dalībniekam. Gadījumā, ja izsoles dalībniekam nepieciešams tulks vai pavadošā persona, šīs personas dati (vārds, uzvārds) ir jānorāda nosūtāmajā pieteikuma veidlapā.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs