• Šobrīd

  weather img

  Rīga +13°C

  Imunitāte ir tik svarīga

  FOTO: Pabeigti būvdarbi uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga

  Aktuāli
  Auto Bild
  Auto Bild
  16. oktobris, 2019
  1 komentārs

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Vidzemes šosejas 92,5. kilometrā tika svinīgi atklāts valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) (A2) pārbūvētais posms pie Bērzkroga (88,1.-95,2.km).

  Šodien Vidzemes šosejas 92,5. kilometrā tika svinīgi atklāts valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) (A2) pārbūvētais posms pie Bērzkroga (88,1.-95,2.km).

  Pārbūvētajā posmā lentu pārgrieza VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Būvniecības pārvaldes direktors Gints Alberiņš, AS Trev-2 Grupp vadītājs Svens Pertens un Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone.

  “Šis Vidzemes šosejas posms ir atjaunots ar Eiropas Savienības fondu finansējuma atbalstu. Tas ir bijis apjomīgs un sarežģīts, prieks, ka viss ir izdevies. Būvniekam atvēlētais laiks projekta realizācijai bija salīdzinoši īss un pēdējās dienas nācās strādāt ļoti saspringti,” posma atklāšanā teica LVC Būvniecības pārvaldes direktors Gints Alberiņš. Viņš arī pateicās būvniekam, uzraugiem un projektētājiem, kas strādāja pie šī projekta. “Ceļš noteikti kalpos 20 gadus un vēl 20, ja vien neradīsies vajadzība šo šoseju pārbūvēt par četru joslu ceļu. Turpmāko mēnesi vēl tiks veiktas atlikušās ceļa pārbaudes, bet autobraucēji var droši pārvietoties,” uzsvēra Alberiņš.

  Būvniecības uzņēmuma AS Trev-2 Grupp vadītājs Svens Pertens, atklājot Bērzkroga posmu norādīja, ka šis Igaunijas uzņēmumam ir pirmais lielais projekts Latvijā. “Paldies par uzticību, jo šis nebija viegls projekts ar savām īpatnībām. Arī laikapstākļi nebija mūsu sabiedrotie brīžiem. Tomēr ar kopējiem spēkiem mums izdevās. Paldies visiem iesaistītajiem un ceram, ka sadarbība ar Latviju turpināsies un veicinās valsts ekonomisko attīstību,” teica Pertens.

  “Paldies, ka saklausījāt ceļa lietotāju un mūsu, apkārtējo pagastu vajadzības. Ceļš kā zināms ir valsts asinsrite un laukos bez labiem ceļiem nekādi nevar. Labi ceļi palīdz attīstīt novadu un ir liels ieguldījums ekonomiskajā izaugsmē,” atklāšanās pasākumā sacīja Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone.

  Būvdarbi šajā Vidzemes šosejas posmā tika uzsākti 2018. gada augustā. Tos veica Igaunijas uzņēmums AS Trev-2 Grupp par līgumcenu 10,5 milj. EUR (ar PVN).

  Būvdarbu ietvaros tika reciklēts vecais segums 15 centimetru biezumā, atkūdroti 17 000 kubikmetru grunts, aizbērts purvs ar salizturīgo smilti 19 000 kubikmetru apjomā, izbūvēts pusmetru biezs drenējošais slānis, jaunu šķembu kārta un ieklātas trīs asfalta kārtas. Tāpat nomainītas vecās un izbūvētas jaunas caurtekas, no tām četras lielizmēra. Bērzkroga teritorijā tika izbūvēts jauns apgaismojums.

  1 komentārs

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība - Stiprini imunitāti!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+