Divu gadu laikā pieci garantijas remonti — tilts pāri Lielupei atkal tiks labots

ziņas
Auto Bild
Auto Bild
8. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay / Ilustratīvs foto
No 11. līdz 30. novembrim uz Ventspils šosejas tilta pāri Lielupei notiks tilta deformācijas šuvju remonts. Darbu laikā tur tiks ierobežots atļautais ātrums līdz 50 km/h, deformācijas šuvju zonā viena josla tiks slēgta un satiksme tiks novirzīta pa brīvo joslu.

Šuvju remontdarbi notiks būvdarbu garantijas ietvaros, un būvnieks – AS A.C.B. un tā apakšuzņēmējs LNK industries – tos veiks par saviem līdzekļiem.

Deformācijas šuvju nomaiņa uz Lielupes tilta notiks valsts galvenā autoceļa Rīga–Ventspils (A10) posma no 36,49. – 38,57. km garantijas darbu ietvaros. Ventspils šosejas posma remontdarbi notika no 2016. gada septembra līdz 2017. gada septembrim un darbiem ir piecu gadu garantijas laiks.

Novembrī paredzētie šuvju remontdarbi ietver ne tikai bojāto šuves elementu atjaunošanu, bet visas šuves enkurojuma elementu papildus stiprināšanu un regulēšanu.

Šie nav pirmie remontdarbi, kas garantijas ietvaros tiek veikti Lielupes tilta šuvēm.

Kopš 2018. gada VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) kā pasūtītājs ir četras reizes pieprasījis novērst šuvju būvdarbu defektus.

Valsts ceļu tīklā veiktajiem ceļu un tiltu pārbūves darbiem tiek piemērots piecu gadu garantijas termiņš, kura laikā būvniekam par saviem līdzekļiem jānovērš visus radušos defektus. Garantijas termiņš konkrētajam ceļa posmam ir līdz 2022. gadam. 

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+