Deglava tilta remontdarbu laikā paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas Rīgā

Ceļu remonts
Auto Bild
Auto Bild
20. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Driving.co.uk
No 20. janvāra līdz 8. martam turpināsies divu A. Deglava pārvada balstu remonts (balsti Nr. 6 un 7), pārvietojot darbu veikšanai nepieciešamo tehniku tilta otrā pusē.

Darbu veikšanas laikā Braslas un Vestienas ielās ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas. Tāpat no 21. janvāra satiksmes organizācijas izmaiņas ir paredzētas arī uz A. Deglava pārvada, kur satiksme tiks organizēta pa otru pārvada pusi, nodrošinot kustību pa betona segumu, kamēr otra tilta daļai tiks veikta vecā asfalta frēzēšana un betona atjaunošanas darbi. Šie darbi uz pārvada turpināsies līdz aprīļa otrajai pusei.

Laikā no 20. janvāra līdz 3. februārim abās balstu pusēs tiks uzstādītas darbiem nepieciešamās pagaidu konstrukcijas. Kustība Braslas un Vestienas ielās tiks organizēta pa vienu joslu, regulējot to ar luksoforu.

No 4. februāra līdz 1. martam tiks veikts tilta konstrukciju remonts, kura laikā divu joslu kustība tiks atjaunota, bet autovadītājiem jārēķinās, ka būs joslu sašaurinājums. Darbu laikā tiks veikta pārvada balstu bojātā betona demontāža, laidumu remonts un balsta konstrukciju apbetonēšana.

Savukārt no 2. līdz 8. martam tiks demontētas pagaidu konstrukcijas. Šajā laikā otro reizi tiks uzstādīts luksofors un transportlīdzekļu kustība notiks pa vienu joslu.

Uz A. Deglava pārvada satiksme vienā tilta pusē tiks organizēta no 21. janvāra pulksten 05:00 un turpināsies līdz aprīļa otrajai pusei.

A. Deglava pārvada remontdarbus pilnībā plānots pabeigt 2021. gada vasarā.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+