Daudzviet Latvijā sākas ceļu būvdarbu sezona

Ceļu satiksme
Auto Bild
Auto Bild
1. aprīlis, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay
Valsts autoceļu tīklā sākas būvdarbu sezona un atsevišķos būvdarbu posmos jau ir ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30. km) sākušies segas pārbūves darbi. Jau šonedēļ būvdarbu zonā būs viens ar luksoforiem regulēts posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Izvēršot būvdarbus, luksoforu posmu skaits pieaugs līdz četriem. Būvdarbus veic SIA Binders.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) šonedēļ sākas tilta pār Rušenīcu pārbūve (88,3. km). Sagatavošanas darbu laikā tilta pieejās būs ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Tiltu pārbūvē SIA Viadukts.

Uz Vidzemes šosejas Vaivē (85,6. km) turpinās Kaķupītes caurtekas krasta nostiprinājumu izbūve. Satiksme būvdarbu zonā tur tiek regulēta ar luksoforu. Būvdarbus veic SIA Rīgas tilti.

Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei (2,14.-12,68. km) satiksme vienā posmā tiek regulēta ar luksoforu. Darbus veic SIA 8 CBR.

Plānojot savus braucienus reģionos, autovadītājiem ir jāņem vērā, ka pavasara atkušņa un nokrišņu laikā atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Patlaban pagaidu masas ierobežojumi šķīdoņa dēļ ir ieviesti 920 posmos visā valsts teritorijā. Visvairāk masas ierobežojumu ir Cēsu apkārtnē – 114 posmos, Jēkabpils apkārtnē – 61 posmā, Valmieras apkārtnē – 57 posmos, Alūksnes apkārtnē – 52 posmos un Madonas, Dagdas un Ludzas  apkārtnē pa 48 posmiem.

Vēršam uzmanību, ka šķīdoņa laikā netiek izsniegtas nekādas speciālas atļaujas kravu pārvadājumiem un visiem satiksmes dalībniekiem ir jāievēro satiksmes noteikumi, tajā skaitā arī transporta masu ierobežojošās zīmes. Atbilstoši normatīvajiem aktiem, neievērojot masas ierobežojumu zīmes, šķīdonī var braukt tikai operatīvie transportlīdzekļi, CSDD reģistrētie svaigpiena transportlīdzekļi, sabiedriskais transports un transportlīdzekļi, kas veic kritušu lopu izvešanu.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+