Ātrās uzlādes tīklā e-mobi 2020. gadā veiktas vairāk nekā 20 tūkstoši uzlādes

Elektroauto
Auto Bild
Auto Bild
15. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Toms Timoško
Kopumā 2020. gadā e-mobi tīklā veiktas vairāk nekā 20 tūkstoši uzlādes, caurmērā ik mēnesi – teju 1700, visvairāk – augustā: 2423, decembrī: 2343 un jūlijā: 2189. Vienā dienā caurmērā tiek veiktas 55 uzlādes un vidējais uzlādes ilgums ir aptuveni 25 minūtes.

2020. gada laikā elektrotransportlīdzekļiem nodotā elektroenerģija ir vairāk nekā 273 tūkstošu kilovatstundas (kWh), ik mēnesi vidēji – teju 23 tūkstoši kWh; visvairāk: augustā: 34 tūkstoši kWh, decembrī: 32 tūkstoši, jūlijā: 31 tūkstoši kWh.

e-mobi ātrās uzlādes tīkla stacijas ir izvietotas gan valsts galveno autoceļu (TEN-T) tīklā, gan reģionālo ceļu tīklā un apdzīvotās vietās. Ātrās uzlādes stacijas ir gan Rīgā un Pierīgā, kā arī lielajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Rēzeknē, Valmierā, Jēkabpilī un Daugavpilī, kā arī Rūjienā, Kolkā, Pāvilostā, Aucē, Subatē un citviet. 2020. gada vasara pierādīja to, ka cilvēki aizvien biežāk kā ceļojuma transportu izmanto elektroauto. Par ko liecina būtisks uzlāžu skaita pieaugums “e-mobi” tīkla stacijās. “e-mobi” tīkls nodrošina, ka ceļojot ar elektromobiļiem var nokļūt tālākajos Latvijas punktos.

Izvēloties staciju vietas, ir padomāts arī par to, ko klientiem darīt 15–20 minūtes, kamēr notiek e-auto uzlāde. e-mobi uzlādes punkti atrodas vietās ar skaistiem skatiem uz jūru, to apkārtnē ir kultūrvēsturiski pieminekļi, muižas, baznīcas un pastaigu takas.

Darbs pie elektromobiļu uzlādes staciju tīkla turpinās. Līdz 2021.gada beigām kopumā paredzēts uzstādīt līdz 139 ātrās uzlādes stacijām.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+