Ādažos atvērta bezkontakta automazgātava, kas īpaši saudzē virsbūvi

Aktuāli
Auto Bild
Auto Bild
28. marts, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Investējot aptuveni 300 000 eiro, uzņēmums Auto Rings 27. martā atvēris jaunu bezkontakta auto mazgāšanas kompleksu LaserWash 360 Plus Ādažos, pie tirdzniecības centra Apelsīns. Jau tuvākajā laikā īpašnieki plāno atvērt trīs šādus kompleksus arī Rīgā. Drīzumā šī tipa automazgātavas būs ērti lietojamas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, jo visas darbības būs veicamas neizkāpjot no spēkrata.

Auto Rings ir pirmais uzņēmums Baltijas valstīs, kam uzticēta ASV ražoto LaserWash  bezkontakta automātisko auto mazgāšanas iekārtu uzstādīšana. Īpašnieki plāno turpināt auto mazgāšanas tīkla attīstību un tuvāko trīs gadu laikā, investējot aptuveni 6 milj. eiro, ieviest ap 20 šādu automazgātavu Rīgā, tās apkārtnē un vairākās pilsētās Latvijā. Pašlaik norisinās sarunas par vēl trijām automazgātavām un vietām Rīgā. Tiek plānots pakāpeniski uzsākt darbību arī Igaunijā, Lietuvā un citās Eiropas valstīs.

Jaunā LaserWash 360 Plus ir unikāla mobilā kompleksa konstrukcija uz LaserWash tehnoloģiju bāzes, kas izstrādāta pēc Auto Rings pašu izveidotas koncepcijas. Tā aprīkota ar ASV izstrādātām un ražotām tehnoloģijām,  nodrošinot augstas kvalitātes rezultātu. Arī pašā mazgāšanas procesā tiek izmantoti tikai ASV izstrādāti ķīmiskie līdzekļi, kas ir speciāli piemēroti mainīgajam Latvijas klimatam un aukstajām ziemām. Mazgāšanas process balstīts uz augsta ūdens spiediena pielietošanu un attiecīgam procesam specifisku secīgu ķīmisko līdzekļu iedarbību. Lai nenodarītu kaitējumu apkārtējai videi, mazgāšanas komplekss ir aprīkots ar jaudīgu ūdens attīrīšanas iekārtu.

“Pasaulē vadošie eksperti atzīst, ka šī auto mazgāšanas tehnoloģija ir viena no drošākajām – bezkontakta mazgāšana ievērojami samazina risku bojāt vai saskrāpēt auto virsbūvi, kā tas bieži notiek, mazgājot auto ar birstēm.

Auto mazgāšanas process noris bez cilvēka iejaukšanās, tas ir 100% robotizēts. Automašīnai iebraucot automazgātavā, tā tiek noskenēta, lai atbilstoši gabarītiem izvēlētos optimālus mazgāšanas režīmus. Mazgāšana notiek, izmantojos 21 augstspiediena sprauslas, kas ir salīdzināma ar 21 vienlaicīgu augsta spiediena  iekārtu darbību. Pats mazgāšanas process ar LaserWash iekārtu ir īsts krāsu šovs, kas noteikti patiks arī bērniem.” stāsta Sergejs Upadiševs, Auto Rings valdes loceklis.

Plānots, ka pavisam drīz par pakalpojumiem LaserWash automazgātavās varēs norēķināties neizkāpjot no auto, maksājumu veicot no autovadītāja vietas aizsniedzamā  apmaksas automātā vai ar mobilās aplikācijas palīdzību – šī iespēja būs īpaši ērta cilvēkiem ar kustību traucējumiem. “Esam uzsākuši dialogu ar Latvijas Paralimpisko komiteju.

Secinājām, ka ir jāievieš ne tikai mobilā aplikācija, bet arī apmaksas automāti, kas ļaus klientam norēķināties par pakalpojumu iespējami vienkārši, neizkāpjot no automašīnas.

Tā būtu ne vien ērtība, bet arī iespēja veikt ikdienišķo auto mazgāšanu cilvēkiem, kuriem kustību spējas ir ierobežotas.” norāda Auto Rings izpilddirektors Aivars Lavranovičs.

Rīgā jau darbojas viena LaserWash auto robotizētā mazgātava – tā atrodas Auto Rings centrā, Senču ielā 2F. “Esam gandarīti, ka šobrīd klientiem piedāvājam inovatīvu un nebijušu veidu, kā ne tikai mazgāt, bet arī labāk aizsargāt savu auto, piedāvājot auto mazgāšanas programmu, kuras noslēgumā automašīna tiek spodrināta ar pasaulē cietāko vasku (Carnauba wax), kas piešķir tai īpašu mirdzumu un noturību pat ziemas apstākļos. LaserWash tehnoloģija jau ir izpelnījusies lielu atzinību un pieprasījumu no autovadītāju puses."  atzīst S. Upadiševs.

Uzņēmuma pārstāvji ir gandarīti par pozitīvo sadarbību ar SEB banku un ALTUM, kas profesionāli un ātri izprata uzņēmuma biznesa ideju, un bez liekiem birokrātiskiem šķēršļiem, sniedza atbalstu LaserWash projekta straujākai uzsākšanai.

Šobrīd abos bezkontakta auto mazgāšanas kompleksos ir pieejamas 5 dažādas mazgāšanas programmas, kuru ciklu garums ir no 4 līdz 9 minūtēm. Programmu cenas par mazgāšanas reizi ir noteiktas robežās no 5 līdz 15 eiro.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+