Volkswagen uzsācis jaunā ID.3. elektroauto rezervēšanu

Aktuāli
Auto Bild
Auto Bild
9. maijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Volkswagen Media
Volkswagen Eiropā uzsācis agro rezervāciju pieņemšanu pirmajam modelim no jaunās, pilnībā elektriskās automobiļu ID. saimes – ID.3. Potenciālie klienti var veikt agro rezervēšanu interneta vietnē https://id.volkswagen.lv/, iemaksājot rezervācijas maksu tiešsaistē 1 000 eiro apmērā.

ID.3 1ST īpašajam modelim, kas pieejams ekskluzīvi tikai agrās rezervēšanas klientiem, būs augstas kvalitātes un veiktspējas aprīkojums. Šī modeļa ražošanas apjoms Eiropā ir ierobežots līdz 30 000 automobiļu, bet Latvijā ir pieejami 10 automobiļi. Baltijā jau ir veiktas vairākas agrās rezervācijas.

Volkswagen aprīkojis ID.3 1ST ar vidēja izmēra akumulatoru, kas vēlāk būs pieejams visai ID.3 sērijai, un sagaidāms, ka šī akumulatora opcija būs vispopulārākā. Savukārt sērijveida modelis būs pieejams ar trim akumulatora versijām – mazo, vidējo un lielo.

Ar mazo akumulatoru (45 kWh) varēs nobraukt līdz 330 km (WLTP), bet ar lielo akumulatoru (77 kWh) nobraucamais attālums būs līdz 550 km (WLTP).

Agrajā rezervēšanā piedāvātā modeļa nobraucamais attālums būs līdz 420 km (WLTP mērījums).

ID.3 klientiem tiks piegādāts, neradot videi kaitīgus oglekļa izmešus. Gan akumulatoru šūnu, gan ID. ražošana orientēta uz šī mērķa sasniegšanu, piemēram, pastāvīgi izmantojot atjaunojamo resursu nodrošinātu enerģiju. Kaitīgie izmeši, kurus ražošanas procesā nav iespējams novērst, tiks kompensēti ar sertificētiem klimata projektiem. ID.3 1ST ražošana, kā plānots, tiks sākta 2019. gada beigās, bet pirmie automobiļi klientiem tiks piegādāti 2020. gada vidū.

"Piedāvājot ID.3 agro rezervāciju, Volkswagen e-mobilitātes virzība ir noteikta. Ikviens šodien var kļūt par daļu no šī projekta.

Ar ID.3 mēs iesāksim mūsu zīmola vēstures trešo svarīgo stratēģisko nodaļu pēc Beetle un Golf.

Ar ID.3 mēs radām elektriskos automobiļus, kas  piemēroti masveida mobilitātei. Iesākumā ar ID.3 mēs elektrificēsim Eiropu, bet vēlāk arī pārējos reģionus, piedāvājot jaunus elektriskos modeļus ID. saimē, kas būs pieejami tuvākajā nākotnē," DRIVE Volkswagen Group Forum pasākumā Berlīnē norāda Volkswagen zīmola valdes loceklis tirdzniecības jautājumos Jirgens Stakmans (Jürgen Stackmann).

Volkswagen ID.3 1ST īpašais modelis tiks piedāvāts četrās virsbūves krāsās un trīs aprīkojuma versijās. Visas versijas būs pieejamas ar lieliem riteņu diskiem un daudzpusīgu aprīkojumu, tostarp ar tādām funkcijām kā balss kontroli un navigācijas sistēmu. Papildus tam ID.3 1ST Plus tiks nodrošinātas papildu IQ. Light priekšējās gaismas un daudzkrāsu eksterjers un interjers, bet ID.3 1ST Max būs pieejams ar lielu panorāmas stikla jumtu un tādām inovācijām kā paplašinātās realitātes displejs.

Latvijā automašīnu iepriekšpasūtīšana agrās rezervācijas klientiem sāksies uzreiz pēc Starptautiskās auto izstādes (IAA). Klientiem tad būs iespēja pie Volkswagen pārstāvja veikt pasūtījumu vienai no trim ekskluzīvā ID.3 1ST modeļa apdares līnijām. Klientiem ir iespēja jebkurā brīdī bez maksas atcelt savu rezervāciju, kā arī rezervācijas maksa tiks atmaksāta pilnā apmērā.

Agrā rezervēšana tiek piedāvāta 29 Eiropas tirgos, tostarp Baltijā. Volkswagen vidēji plāno klientiem piegādāt vairāk nekā 100 000 automobiļu gadā.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+