85 jaunas darbavietas un 8 miljonu investīcijas — par 1,2 miljoniem eiro rekonstruēs ielu Olainē

Aktuāli
Ziņu aģentūra LETA
17. maijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Edgars Priedītis / LETA
Olaines industriālajā teritorijā sākta maģistrālās – Rūpnīcu – ielas rekonstrukcija, kas izmaksās teju 1,3 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja Olaines novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Nataļja Tropkina.

Projekta mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu Olaines novadā, veicot ieguldījumus komercdarbības attīstībai atbilstoši novada attīstības programmās noteiktajai ekonomiskajai specializācijai, balstoties uz komersantu vajadzībām. Tropkina uzsvēra, ka, pateicoties projekta realizēšanai, tiks izveidotas vismaz 85 jaunas darbavietas, un uzņēmumi veiks ieguldījumus savā attīstībā vismaz 7 995 574 eiro apmērā.

Projekta gaitā tiks rekonstruēta Rūpnīcu iela Olainē, kas ir maģistrālā iela Olaines industriālajā teritorijā. Paredzēts atjaunot ielas segumu, izbūvēt ielas apgaismojumu, atjaunot gājēju ietvi, izbūvēt slēgtu lietus notekūdeņu kanalizācijas sistēmu, atjaunot zem ielas esošās komunikācijas, izbūvēt jaunu kabeļu kanalizāciju, kā arī sabiedriskā transporta autobusa pieturvietu un publiskās autostāvvietas.

Pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar AS «Ceļu pārvalde», kas apņemas veikt Rūpnīcu ielas rekonstrukcijas darbus. Projektu plānots realizēt līdz 2020.gada oktobrim.

Projekta «Infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai Rūpnīcu ielā, Olaines novadā» kopējās izmaksas ir 1 278 915 eiro, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums ir 663 190 eiro.

Jau vēstīts, ka Centrālā finanšu un līgumu aģentūra akceptējusi pašvaldības projektu «Infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai Rūpnīcu ielā, Olaines novadā» ERAF līdzfinansējuma saņemšanai. Projektu finansē gan ERAF, gan valsts un pašvaldība, un daļu līdzekļu nodrošinās AS «Olainfarm».

Publiski pieejamā informācija liecina, ka Rūpnīcu ielā Olainē atrodas industriālais parks ar vairākām ražotnēm, AS «Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolar», «Olainfarm» un citi uzņēmumi.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+