• Rally Liepāja koronavīrusa laikā: ar ierobežotu skatītāju skaitu klātienē un bez masu pasākumiem

  Autosports
  Līga Stirna
  Līga Stirna
  30. jūlijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: FIA ERC
  Atbilstoši Ministru kabineta norādēm un noteiktajam regulējumam par drošu sacensību sarīkošanu ārtelpās, šogad tiks ierobežots Rally Liepāja apmeklētāju kopskaits klātienē, informē rīkotāji.

  Lai izvairītos no apmeklētāju drūzmēšanās un nodrošinātu sociālo distancēšanos, tiks ieviestas arī vairākas citas izmaiņas, piemēram, nenotiks atklāšanas ceremonija un servisa parks būs slēgts apmeklētājiem.

  Covid-19 ierobežošanas nolūkos un sociālās distancēšanās ierobežojumu ievērošana būtiski ietekmējuši Rally Liepāja programmu – netiks sarīkota atklāšanas ceremonija un autogrāfu sesija, kuru laikā vienkopus pulcējas liels skaits cilvēku.

  Lai gan sākotnēji plānoti Liepājā un Talsos, šogad netiks sarīkoti skatītāju plaši apmeklētie pilsētas ātrumposmi.

  Netiks sarīkota arī vienota dalībnieku apbalvošana, uzvarētāju kausi tiks pasniegti individuāli, tādējādi maksimāli samazinot iespējamo pulcēšanos starp sacensību dalībniekiem. Izmaiņas skars vēl vienu plaši apmeklētu norises vietu – Rally Liepāja servisa parku, kurā šoreiz varēs iekļūt vien sacensībām akreditētās personas, bet ne skatītāji.

  “Lai gan Covid-19 vīrusa izplatība Latvijā un pasaulē ne tuvu nav apturēta, ir liels prieks, ka epidemioloģiskā situācija ļāvusi mums pašu mājās sarīkot šādas Eiropas mēroga sacensības, sniedzot iedzīvotājiem iespēju brīvdienas pavadīt Talsos un Liepājā, lai divas dienas brīvā dabā vērotu ralliju.

  Jā, mums visiem būs jāsadzīvo ar virkni dažādu ierobežojumu, kas skars ikvienu Rally Liepāja norisē iesaistītu personu, bet svarīgi, ka rallijs notiks, un notiks ar skatītāju klātbūtni.

  Lai nodrošinātu valstī noteikto prasību ievērošanu par 3000 apmeklētāju limitu, esam samazinājuši tirdzniecībā pieejamo ieejas biļešu skaitu, kas jau šobrīd vairs nepārsniedz divus tūkstošus. Tāpēc aicinu lēmumu par rallija apmeklēšanu pieņemt laicīgi, lai izvairītos no situācijas, kurā ir vēlme doties uz ralliju, bet ieejas biļetes vairs iegādāties nav iespējams.

  Būtiskākais, aicinu visus skatītājus Rally Liepāja laikā būt apzinīgiem un līdzdarboties drošu sacensību nodrošināšanā – ievērot nu jau visiem tik pierasto roku higiēnu, nedrūzmēties vienā vietā, ievērot divu metru distanci, ieskaitot stingru distancēšanos no sportistiem. Izmantojiet priekšrocību, ko sniedz rallija norise brīvā dabā – atrodiet sacensību vērošanai drošu vietu. Un, protams, līdz ar Covid-19 parādīšanos nekur nav pazuduši vispārējie un jau zināmie rallija drošības noteikumi – arī tie ir spēkā un strikti jāievēro. Skatīsimies ralliju kopā ­droši, bet šoreiz – atsevišķi!” saka Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

  Skatītājiem atgādinām, ka pie ieejas ātrumposmos iegādāties ieejas biļetes nebūs iespējams, tāpēc aicinām tās sarūpēt, apmeklējot kādu no Biļešu Serviss tirdzniecības vietām Latvijā vai internetā. Tāpat pirms došanās uz ātrumposmiem skatītājiem obligāti jāapmeklē kāds no biļešu maiņas punktiem, kur visas Biļešu Serviss sistēmā iegādātās ieejas biļetes ir jāapmaina pret aprocēm. Bez Rally Liepāja aprocēm ieeja ātrumposmos nebūs iespējama.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē