• Šobrīd

  weather img

  Rīga +16°C Daļēji apmācies, D/DR vējš, 3.09 m/s

  Zināms, kurās valstīs latvieši visbiežāk nomā automašīnas

  Auto noma
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  6. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Auto nomas uzņēmuma «Booking Group Corporation» platformas «EconomyBookings.com» apkopotā statistika liecina, ka, dodoties uz ārvalstīm, Latvijas iedzīvotāji visbiežāk auto nomas pakalpojumus izmanto Itālijā, Spānijā un Vācijā, ierindojot latviešus 20.vietā pēc auto nomas pakalpojumu izmantošanas biežuma Eiropā.

  Baltijas valstu auto nomas tendences ir līdzīgas, jo Latvijā, Lietuvā un Igaunijā divi populārākie ceļojumu galamērķi, kuros iedzīvotāji izmanto auto nomas pakalpojumus ir Itālija un Spānija. Igauņiem trešā populārākā auto nomas valsts ir Malta, bet lietuviešiem – Nīderlande.

  Analizējot datus par Eiropas iedzīvotāju auto nomas pakalpojumu tendencēm, var secināt, ka ceļotāji visbiežāk par saviem galamērķiem izvēlas Itāliju, Spāniju, Grieķiju, Portugāli, Apvienoto Karalisti, Franciju un Turciju, kas skaidrojams ar pieaugošo tūrisma aktivitāti pēc Covid-19 ierobežojumu atcelšanas.

  Uzņēmuma dati liecina, ka «EconomyBookings.com» tiešsaistes platformā visbiežāk jeb 34% gadījumu auto nomas pakalpojumus Eiropā izmanto angļi,  otrajā vietā Francijas iedzīvotāji – 13%, savukārt, trešie pēc rezervāciju biežuma Itālijas iedzīvotāji – 9%. Auto nomas tendences pēdējos gados ir nemainīgas, jo arī 2021. gadā aktīvākie auto nomātāji bijuši angļu, itāļi un francūži.

  «Iepriekšējo gadu laikā saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem pasaulē, interese par auto nomas pakalpojuma Eiropā bija būtiski samazinājusies, taču 2022. gadā, kad cilvēki atsāka ceļot, sasniedzām platformas «EconomyBookings.com» vēsturē lielāko rekordu – vairāk nekā 500 tūkstošus rezervācijas,» saka «Booking Group Corporation» valdes priekšsēdētājs Alens Baibekovs, piebilstot, ka 2023.gadā tiek prognozēts aptuveni par 80% lielāks rezervāciju apjoms salīdzinājumā 2022.gadu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē