• Šobrīd

  weather img

  Rīga +14°C Daļēji saulains, D/DR vējš, 2.57 m/s

  Turpmāk jaunajiem «Jaguar» būs 5 gadu garantija

  Auto industrija
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  1. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Visiem «Jaguar» modeļiem, arī pilnībā elektriskajam «I-PACE» un visiem vieglajiem un «plug-in» hibrīdiem, tagad tiek dota 5 gadu garantija. Tās ir sevišķi labas ziņas topošajiem klientiem, jo standarta garantija auto nozarē ir trīs gadi. Turpmāk visiem «Jaguar» jaunajiem auto garantija būs pieci gadi vai līdz 150 000 km nobraukumam – atkarībā no tā, kurš nosacījums izpildās pirmais. Visā garantijas periodā britu ražotājs apņemas pilnībā bez maksas novērst montāžas nepilnības un nomainīt bojātās detaļas, ja tās atbilst garantijas nosacījumiem.

  Modernā luksusa automašīnas un augstākā līmeņa klientu apkalpošana ir «Jaguar Land Rover Reimagine» stratēģijas pamatā. 5 gadu garantijas ieviešana ir svarīgs solis ceļā uz servisa izcilību. Garāka garantija nodrošina servisa un ekspluatācijas izmaksu paredzamību un vēl vairāk nostiprina «Jaguar» lielisko mašīnu vērtību.

  Jakubs Brodēvičs, «Jaguar Land Rover» mārketinga vadītājs Baltijas valstīs, saka: «Ieviešot «Jaguar» 5 gadu garantiju visā Eiropā, mēs apliecinām apņemšanos stiprināt sava piedāvājuma kvalitāti un uzticamību, kā arī koncentrēšanos uz izcilību klientu apkalpošanā. Mūsu nākotnes vīzija par moderno luksusu ir pilnībā orientēta uz klientu, un tas nozīmē sirdsmieru ikvienam, kas domā par «Jaguar».»

  «Jaguar» prognozē, ka 5 gadu garantija pozitīvi ietekmēs auto atlikušo vērtību. Tās ir labas ziņas klientiem, jo augstāka atlikusī vērtība galu galā izpaužas kā zemāki līzinga maksājumi.

  Ralfs Zulcbahs, «Autovista Group» Konsultāciju nodaļas vecākais projektu vadītājs, saka: «Garāka garantija parāda «Jaguar» pārliecību par savu auto kvalitāti un uzticamību, un tai ir potenciāls paaugstināt šo mašīnu atlikušo vērtību pat par 2%. Turklāt mēs saskatām arī citus ieguvumus. Piemēram, labāk prognozējamas izmaksas, jo visām vai vismaz lielākajai daļai auto detaļu ir garantija.»

  Piecu gadu garantija kopā ar mobilo lietotni «InControl Remote», kas ne vien atvieglo palīdzības saņemšanu mašīnas salūšanas gadījumā, bet arī ietver automātiskos ārkārtas zvanus un iespēju sazināties ar savu auto no jebkuras vietas pasaulē, ievērojami atvieglos jebkura Jaguar īpašnieka dzīvi.

  Tāpat tiek piedāvāti arī jauni «Jaguar Care» un «Jaguar Care+» komplekti. Tie ļauj izmantot patīkamas papildu priekšrocības, piemēram, motora eļļas un filtra nomaiņu bez maksas, ilgtermiņā izdevīgas cenas un virkni pielāgotu maksājumu (atkarībā no tirgus).

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē